1. MOŽNOSTI PLATBY

 HOTOVĚ / KARTOU NA PRODEJNĚ

V hotovosti přijímáme pouze české koruny. Platit můžete kartami Visa, Visa Electron a MasterCard. 

 DOBÍRKOU PŘEPRAVCI

Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese nebo výdejním místě. Lze také platit platební kartou.

 BANKOVNÍM PŘEVODEM

Zboží odešleme až po přijetí celkové částky na náš účet vedený u ČSOB č. 281538084/0300. O přijetí částky a expedici zboží Vás budeme informovat.

2. MOŽNOSTI DOPRAVY

DPD - DORUČENÍ NA VAŠÍ ADRESU

Zboží doručíme na Vámi zvolenou adresu. Kurýr Vás předem bude informovat e-mailem a přes mobilní telefon o přesném termínu předání. Pokud Vám tento termín nebude vyhovovat, lze jej po domluvě s kurýrem změnit.

Cena: od 119 Kč s DPH

DPD PICK UP - VÝDEJNÍ MÍSTA

Zboží doručíme na Vámi zvolené výdejní místo, které naleznete v seznamu v nákupním košíku nebo zde. DPD Vás bude informovat e-mailem a přes mobilní telefon o uložení zboží na výdejním místě. Na výdejních místech lze platit i platebními kartami. Doručení na výdejní místa je omezeno celkovou hmotností zásilky do 20kg.

Cena: od 99 Kč s DPH

TOPTRANS - PŘEPRAVA TĚŽKÝCH ZÁSILEK

V případě větších hmotností objednávek přesahujících 150kg je možné použít TopTrans dopravu. Cena závisí na celkové hmotnosti, objemu a délce dopravy. Kurýr Vás předem bude informovat e-mailem a přes mobilní telefon o přesném termínu předání.

Cena: od 599 Kč s DPH

AKCE! DOPRAVA ZDARMA PO PRAZE, STŘEDOČESKÉM KRAJI A ÚSTECKEM KRAJI.

Platí u objednávek nad 10.000Kč s DPH.

Cena: ZDARMA

 VYZVEDNUTÍ NA PRODEJNĚ - MĚLNÍK

Zboží si můžete vyzvednout na naší prodejně na Mělníku, ulice Bezručova 720. O možnosti vyzvednutí Vás budeme informovat e-mailem a sms. Více o prodejně naleznete zde.

Cena: ZDARMA

VYZVEDNUTÍ NA PRODEJNĚ - ROUDNICE NAD LABEM

Zboží si můžete vyzvednout na naší prodejně v Roudnici nad Labem, Náměstí Jana z Dražic 312. O možnosti vyzvednutí Vás budeme informovat e-mailem a sms. Více o prodejně naleznete zde.

Cena: ZDARMA

VYZVEDNUTÍ NA PRODEJNĚ - ŠTĚTÍ

Zboží si můžete vyzvednout na naší prodejně ve Štětí, ulice Krátká 162. O možnosti vyzvednutí Vás budeme informovat e-mailem a sms. Více o prodejně naleznete zde.

Cena: ZDARMA

VYZVEDNUTÍ NA PRODEJNĚ - LITOMĚŘICE

Zboží si můžete vyzvednout na naší prodejně v Litoměřicích, ulice Zítkova 94/3, Město. O možnosti vyzvednutí Vás budeme informovat e-mailem a sms. Více o prodejně naleznete zde.

Cena: ZDARMA

VYZVEDNUTÍ NA PRODEJNĚ - LOVOSICE

Zboží si můžete vyzvednout na naší prodejně v Lovosicích, ulice Terezínská 271/35. O možnosti vyzvednutí Vás budeme informovat e-mailem a sms. Více o prodejně naleznete zde.

Cena: ZDARMA