RAL DESIGN SYSTEM Plus D8

RAL DESIGN SYSTEM Plus D8

RAL DESIGN SYSTEM Plus D8 je sada 8 nejnovějších vějířových vzorníků RAL Design System s 1825 barvami pro praktické využití v terénu (u klienta, na stavbě atd.) s jasně uspořádaným systémem.

Zdicí pěna MULTI KLEBER PROFI

Zdicí pěna MULTI KLEBER PROFI

Zdicí pěna MULTI KLEBER PROFI

Jednokomponentní PUR lepidlo na nosné i obvodové konstrukce a příčky. Zděná jádra bytových domů, zvukové mezi bytové příčky, zděné ploty apod. Lepí keramické (broušené- dutinové) zdicí materiály. Pórobetonové a vápenopískové zdicí materiály. Plné cihly, ztracené bednění a další. Lepí také dřevo, kov a jiné materiály.

Barvy & Laky Colorway

Barvy & Laky Colorway

Webové stránky Barvy & Laky Colorway k novému profi centru, které pro Vás otevíráme již brzy!

Wexo Montážní PU pěna MEGA 65L pistolová 850m

Wexo Montážní PU pěna MEGA 65L pistolová 850m

Wexo Mega pistolová polyuretanová pěna je výplňová a těsnící polyuretanová hmota se zvýšenou vydatností vznikající napěněním a vytvrzením kapalné reakční směsi působením vzdušné vlhkosti.

Soldecol UNICOAT SM - odstíny ready mix 0,6l

Soldecol UNICOAT SM - odstíny ready mix 0,6l

SAMOZÁKLADUJÍCÍ ALKYD-URETANOVÁ POLOMATNÁ ANTIKOROZNÍ BARVA NA KOV A DŘEVO - 3v1 - jednosložková barva pro venkovní i vnitřní nátěry železných kovů nebo vhodně upravených neželezných kovů – pozink, měď, hliník, apod., popřípadě dřevěných povrchů. Je určena zejména k nátěrům ocelových konstrukcí, bran, plotů, klempířských prvků, stožárů, přepravních a skladových kontejnerů, zemědělské, manipulační a skladové techniky apod. Nátěr velmi dobře odolává působení povětrnostních vlivům. NOVÉ ODSTÍNY.

Kittfort odrezovač EXTRA 5kg balení

Kittfort odrezovač EXTRA 5kg balení

Kittfort Odrezovač

 • Odstín: žlutá kapalina
 • Podklad: kov
 • Aplikace: štětec, nástřik, ponorem
 • Aplikační teplota: pro nanášení je od +5 °C do +25 °C
 • Vydatnost: 10-40 m2/500 g při jednom nátěru
 • Mytí pomůcek: teplá voda
 • Skladování a přeprava: +5 °C až +25 °C v suchu. Chraňte před mrazem!

Bezoplachový odrezovací prostředek se stabilizátorem účinku, velmi vysoká účinnost při odstranění koroze. Odrezovač se nanáší nátěrem, nástřikem nebo ponorem. Při silnějším zkorodování je třeba nátěr odrezovačem 2x až 3x opakovat. Při použití ponoru je doba aplikace 5 min. (Působení odrezovače se projeví vznikem modročerného zbarvení na povrchu předmětu).

Aquadecol BARVA NA RADIÁTORY

Aquadecol BARVA NA RADIÁTORY

VRCHNÍ VODOU ŘEDITELNÁ POLOLESKLÁ AKRYLÁTOVÁ BARVA NA RADIÁTORY - přednostně určená pro nátěry těles ústředního vytápění, bojlerů, teplovodních vedení apod. Zaschlý nátěr odolává teplotě až 100 °C. Výrobek lze případně použít i jako univerzální barvu pro nátěry bytových doplňků, a to jak pro dekorativní nátěry kovových podkladů opatřených základním antikorozním nátěrem, tak i prvků ze dřeva, dřevovláknitých a dřevotřískových desek, omítek a jiných minerálních podkladů, papíru atd.

Osmo Sada na údržbu zahradního nábytku

Osmo Sada na údržbu zahradního nábytku

Nová svěžest pro ušlechtilý zahradní nábytek – vhodný pro teak a mnoho jiných druhů tvrdého dřeva!

 • Sada na údržbu dřeva ve vnějším prostředí.
 • Zvláště se doporučuje pro nábytek na zahradách a terasách.
  Realizace Soldecol Forte

  Realizace Soldecol Forte

  Realizace barvou Soldecol Forte

  PROFESIONÁLNÍ STŘEDNĚVRSTVÁ ROZPOUŠTĚDLOVÁ LAZURA NA DŘEVO - alkydová lazura profesionální kvality pro ochranné a dekorativní nátěry dřevěných povrchů. Lazura je ošetřena účinnými fungicidními a algicidními přípravky a její nátěrový film tak lépe odolává houbám a řasám. Je vhodná k novým a obnovovacím nátěrům např. v interiéru - krovů, podhledů, dveří, židlí, stolů apod.; v exteriéru např. zahradního nábytku, plotů, palubek, pergol, chat, chalup atd.

  Primalex BETON EFEKT 10L

  Primalex BETON EFEKT 10L

  Primalex BETON EFEKT vytváří věrnou efekt přírodního „surového“ betonu s jeho charakteristickou strukturou, která dodá interiéru industriální vzhled. Díky snadné aplikaci můžete mít doma efekt betonu i vy, bez zbytečně vysokých nákladů. Výsledný povrch je matný. Vyniká výbornou paropropustností, po vyzrání velmi dobrou mechanickou odolností.

  Osmo 610 Beton olej bezbarvý

  Osmo 610 Beton olej bezbarvý

  Bezbarvý hedvábně matný impregnační olej, který výjimečným způsobem kombinuje přednosti přírodních olejů a vosků v jednom výrobku. Na ošetřeném povrchu netvoří film, ale proniká póry do povrchu.

  DULUX Acryl Matt 19L!

  DULUX Acryl Matt 19L!

  Dulux Acryl Matt je bílá akrylátová barva na stěny a stropy v interiérech. Barva je vodou ředitelná, má vysokou kryvost, dlouhotrvající bělost. Má vysokou konzistenci, a proto z válce nebo štětce neodkapává. Jednoduše se roztírá po povrchu podkladu a její předností je nízká spotreba.Výdatnosť: cca 14m2 / L

  PUFAS Výplňový tmel Fill+Finish

  PUFAS Výplňový tmel Fill+Finish

  Bílý sádrový výplňový tmel PUFAS Fill+Finish o hmotnosti 500 g obohacený celulózou využijete při malířských a tapetovacích pracích v interiéru. Hodí se k vyplnění prasklin, děr v omítce, sádrokartonu a zdivu. S jeho pomocí tak docílíte perfektně hladkého podkladu. Tmel nebobtná, nepraská a nesesychá. Snadno se rozmíchává, přičemž nevytváří hrudky. Snadno se nanáší.

  Dulux Easy Care

  Dulux Easy Care

  Dulux EasyCare jako první na trhu –  hydrofobní, skvrn-odolná barva na vnitřní stěny a stropy. Díky speciálnímu nátěru odpuzuje vodu a nečistoty  a nedovolí jakékoli kapalině, aby pronikla hluboko do povrchu. 

  Düfa Schultafellack - lak na školní tabule

  Düfa Schultafellack - lak na školní tabule

  Matný, černý speciální lak na školní tabule, stoly na stolní tenis, cenové tabule a dekorační prvky ze dřeva a železa v interiéru. Vynikající krycí schopnost, odolná křídám, lehce čistitelná, bez zápachu.

  Chemické kotvy Debbex

  Chemické kotvy Debbex

  Chemická kotva je dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem.

  Wexo Nanotack Glue High Tack 290ml

  Wexo Nanotack Glue High Tack 290ml

  Nejsilnější lepidlo v naší nabídce. S maximální počáteční lepící silou až 500 kg/m2 přilepí i těžké předměty k podkladu bez nutné další fixace lepeného spoje. Lepidlo není agresívní k podkladům a lze ho použít téměř kdekoliv. Rychle vytvrzuje a je bez zápachu. Nahrazuje běžný kotvící materiál jako jsou hřebíky, šrouby a nýty, apod.

  Míchaný Dulux Expert Matt

  Míchaný Dulux Expert Matt

  Jsme výhradními dodavateli barev Dulux malířské firmě, která zprostředkovává rekontrukce a realizace stávajících a nových prodejen českého rodinného řetězce Orion.

  Moderní bytová jednotka Straškov

  Moderní bytová jednotka Straškov

  Moderní bytová jednotka Straškov, která se skládá z 2 bytových domů je kompletně vymalovaná barvami HET z Colorway Roudnice nad Labem.

  PNZ Olej na pracovní desky a nábytek

  PNZ Olej na pracovní desky a nábytek

  Prodyšný, vlhkost regulující nátěr, pronikající hluboko do ošetřované plochy. Poskytuje povrchu dřeva dokonalou ochranu, odpuzuje vodu a nečistoty. Testován dle EN 1186 – stanovení celkové migrace prvků a je vhodný pro použití na styk s potravinami.

  V Colorway Barvy & Laky Roudnice sezóna již začala, otevřeno 7 dní v týdnu!

  V Colorway Barvy & Laky Roudnice sezóna již začala, otevřeno 7 dní v týdnu!

  V Colorway Barvy & Laky Roudnice sezóna již začala, otevřeno 7 dní v týdnu! Široký sortiment barev, laků, lazur a dalšího příslušenství. Výhradní prodejce značek HET, Dulux, Stachema, Osmo, Storch a dalších. Mícháme interiérové, fasádní barvy, lazury, omítky, autolaky, vše na co si vzpomenete. Budeme se těšit na Vaší návstěvu.

  Debbex Rychleschnoucí PU lepidlo Turbo Speed

  Debbex Rychleschnoucí PU lepidlo Turbo Speed

  Vysoce kvalitní a víceúčelové PU lepidlo. Speciálně vyvinuto pro rychlé lepení s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Lepidlo má výbornou přilnavost na většinu stavebních podkladů – beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod. Slouží pro lepení EPS a XPS desek, sádrokartonů, dřevěných prvků, OSB desek, dekorativních prvků, parapetů a vnitřních příček.

  Vlastnosti

  rychle vytvrzující

  počátek tuhnutí po 60 sekundách

  možnost korekce do 2 minut

  kvalitní struktura

  po vytvrzení je objemově stálá

  vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům

  Již za 52 dní, otevíráme nejmodernější prodejnu barev a laků v České Republice

  Již za 52 dní, otevíráme nejmodernější prodejnu barev a laků v České Republice

  Prodejna se bude nacházet v Roudnici nad Labem v sídle naší společnosti. Samozřejmostí nové profi prodejny bude 100% servis zákazníkovi, dobrá káva a rozšíření stávajícího sortimentu. Na 600m2 prodejní plochy Vám nabídneme ucelený sortiment barev, laků, fasádních barev, omítek, autolaků a příslušenství. Náš 400 m2 sklad bude zásobištěm nátěrových hmot pro široké okolí a žádný sebevětší projekt nebude pro nás problém vyřešit. Těšíme se na Vaší návstěvu, tým Colorway.

  Ocenění autorizovaného obchodu HET

  Ocenění autorizovaného obchodu HET

  Po čtvrté za sebou jsme získali prestižní ocenění od českého výrobce nátěrových hmot a stavební chemie HET - autorizovaný E-shop. Získání certifikátu je podmíněné zaskladněností a vysokou obrátkovostí veškerého zboží od výrobce HET a jako jediný certifikovaný E-shop zasíláme kompletní sortiment výrobce včetně tónovaných barev, omítek, lazur i s možností vyzvednutí na jedné z našich čtyřech kamenných prodejen.

  Tónovací centrum 2021

  Tónovací centrum 2021

  Naši věrní zákazníci, máme tu nový rok 2022 do kterého jsme vstoupili plní energie a předsevzetí, tak jako v loňském roce. Již druhým rokem se naše pobočka Colorway Roudnice nad Labem a celý její tým účastnil soutěže o tónovací centrum roku 2021, kterou vyhlašuje společnost HET. V čele celého týmu stojí Pan Barva, velice ambiciózní, cílevědomý a hlavně soupeřivý člověk. I přes nelehké okolnosti loňského roku 2021 dokázal Pan Barva se svým týmem opakovat a obhájit loňské vítězství a nenechat se zahanbit konkurencí. Překonali jsme 148 míchacích center a tím jsme získali ocenění tónovací centrum roku 2021. Pro Vaší představu, mluvíme o množství přibližně 3 kamionů natónovaného zboží, což odpovídá cca 100 paletám, nebo 55 tunám barev. Společnost HET nám dodává kvalitní, dobře míchatelné barvy, s kterými jsme schopní ustát nátlak konkurence a Vám dopřát kvalitní zboží za přijatelné peníze. Tímto děkujeme všem a našim zákazníkům, kteří si nechali namíchat barvy HET a vložili svoji důvěru Panu Barvovi. Díky Vám jsou naše dny barevnější a Vaše srdce spokojenější. Krásný nový rok plný úspechů Vám přeje Pan Barva a jeho tým Colorway.

  Přestřikové bezbarvé laky pro Autolak

  Přestřikové bezbarvé laky pro Autolak

  DeBeer bezbarvý přestřikový autolak SET lak + tužidlo + ředidlo: zasíláme v separátních kelímkách s přesně naměřeným poměrem barvy + tužidla + ředidla.

  Polyuretanový základ PROHET Primer PUR S2700 6 kg + 0,75kg tužidlo SET

  Polyuretanový základ PROHET Primer PUR S2700 6 kg + 0,75kg tužidlo SET

  VYSOCE KVALITNÍ ZÁKLADNÍ POLYURETANOVÁ ANTIKOROZNÍ 2K BARVA NA KOV - pro základní venkovní i vnitřní nátěry železných a neželezných kovů (pozink, měď, hliník apod.). Je určena zejména k nátěrům ocelových konstrukcí, zemědělské, manipulační, dopravní a skladové techniky, klempířských prvků, stožárů, střešních plechů, přepravních a skladových kontejnerů apod.

  Profi centrum Roudnice nad Labem

  Profi centrum Roudnice nad Labem

  Cca za půl roku se stěhujeme do nového moderního Profi centra v Roudnici nad Labem o prodejní ploše 600m2 a největším výběrem barev, laků a příslušenství v širokém okolí.

  HET Soldecol M RAL

  HET Soldecol M RAL

  HET Soldecol M - Vrchní syntetická antikorozní barva na kov a dřevo

  • ekonomické řešení průmyslových aplikací
  • výrobek vhodný pro ocelové, železné povrchy v interiéru a exteriéru
  • je vhodná pro středně agresivní korozní prostředí

  Ředidlo: S6006 (štětec, váleček), S6001 (stříkání NT), Stříkání VT (bez ředění)
  Orientační vydatnost: 6 – 7 m2 / kg
  Zasychání: na dotyk 4 h, přetírání 12 h
  Lesk: matná

  Realizace podlahy Epoxyban RAL7035

  Realizace podlahy Epoxyban RAL7035

  Realizace podlahy pomocí barvy Epoxyban RAL7035 v areálu výrobní firmy v Roudnici nad Labem. Práce a finální nátěr provedla firma Orange Building, Pan Pelc tel. kontakt: +420777103138.

  Horkovzdušná pistole FURNO 750

  Horkovzdušná pistole FURNO 750

  Elektronická horkovzdušná pistole, která se řadí již mezi profesionální modely s rgonomickým a kompaktním designem.

  Bio Repel chytrá houba proti plísním na zdivo a omítky

  Bio Repel chytrá houba proti plísním na zdivo a omítky

  Používáním BIOREPEL®u je možné zabránit zdravotním rizikům, které plísně v obytných prostorách vytvářejí. Plísně vystřelují do ovzduší miliony až miliardy spór, které mohou způsobovat zdravotní potíže – alergie, dýchací potíže, záněty očí, vyrážky. Při svém růstu a v důsledku svého metabolismu uvolňují do okolí ketony, aldehydy, étery a další. Ty mohou alergizovat, způsobovat bolest hlavy, únavu, záněty průdušek a spojivek, plicní mycetomy a mykotoxikózy, exogenní alergické alveolitidy, otomykózy, gastroenterotoxikózy.

  Würth LEPICÍ TĚSNICÍ HMOTA GLASKLAR 290ml

  Würth LEPICÍ TĚSNICÍ HMOTA GLASKLAR 290ml

  Univerzální, elastická stavební lepicí a těsnicí hmota, čirá jako sklo

   • Obsah: 290 ml
   • Chemická báze: Polymer upravený silanem
   • Barva: Transparentní
   • Hustota: 1,06 g/cm³
   • Pach/vůně: Slabý zápach
   • Min. čas tvoření škraloupu: 10 min
   • Podmínky pro čas tvoření škraloupu: při 23°C a relativní vlhkosti 50%
   • Rychlost úplného vytvrzení / podmínky: 2 mm/d / 23°C a 50% relativní vlhkost vzduchu
  Autolaky ve spreji v odstínech RAL

  Autolaky ve spreji v odstínech RAL

  Autolaky ve spreji a do pistole v odstínech RAL.

  Využití například: Průmyslové stroje, bagry, traktory, kamiony, motorky, osobní automobily

  Hitachi, DAF, Iveco, Komatsu, John Deere, Catepillar, JCB..

  Výrobek OSMO TOP OLEJ

  Výrobek OSMO TOP OLEJ

   splňuje stanovené hodnoty celkové migrace z materiálu, podle které se posuzuje zdravotní nezávadnost (bezpečnost) materiálu určeného pro styk s potravinami.

  • NEZÁVADNÝ PRO POTRAVINY
  • ODOLNÝ VŮČI CHEMIKÁLIÍM POUŽÍVANÝCH
  • DOMÁCNOSTI
  • ODOLNÝ VŮČI SKVRNÁM
  • ODPUZUJE VODU A ODOLNÝ VŮČI ODĚRU
  • NEZÁVADNÝ PRO LIDI, ZVÍŘATA A ROSTLINY
  Het Soldecol lazura Forte v odstínech RAL

  Het Soldecol lazura Forte v odstínech RAL

  PROFESIONÁLNÍ STŘEDNĚVRSTVÁ ROZPOUŠTĚDLOVÁ LAZURA NA DŘEVO - alkydová lazura profesionální kvality pro ochranné a dekorativní nátěry dřevěných povrchů. Lazura je ošetřena účinnými fungicidními a algicidními přípravky a její nátěrový film tak lépe odolává houbám a řasám. Je vhodná k novým a obnovovacím nátěrům např. v interiéru - krovů, podhledů, dveří, židlí, stolů apod.; v exteriéru např. zahradního nábytku, plotů, palubek, pergol, chat, chalup atd.

  Xyladecor Extreme

  Xyladecor Extreme

  Xyladecor Extreme je profi prémiová středněvrstvá lazura na vodní bázi odolná vůči extrémním povětrnostním podmínkám a biokorozi.

  PNZ Vosk na nábytek (PNZ – MÖBEL – WACHS)

  PNZ Vosk na nábytek (PNZ – MÖBEL – WACHS)

  Má difuzní schopnost, působí antistaticky a chrání před vlhkostí. Přirozeným způsobem ošetřuje a chrání dřevo, chrání Váš nábytek a propůjčuje mu přirozenou krásu. V dlouhodobém časovém úseku nahrazuje veškeré leštěnky a na povrchu nezůstávají otisky prstů.

  Zaměstnanec měsíce

  Zaměstnanec měsíce

  Zaměstnancem měsíce březen se stává Jaroslav Výrut. Pan Barva prohlásil: i zázraky se někdy stanou. Děkujeme za skvěle odvedenou práci.

  San Marco Marcopolo 1l Skladem!

  MARCOPOLO je interiérový nátěr s kovovým efektem. Hrubý povrch, který zanechává, vytváří v spolupráci se světlem nápadný zářiví odlesk Jeho aplikace je jednoduchá a relativně rychlá. Výsledný efekt záleží především od použité fantazie a techniky dekoratéra.

  OSMO zahradní & fasádní barva!

  Venkovním povětrnostním podmínkám a UV- záření odolný krycí nátěr na dřevo pro venkovní použití. Osmo Zahradní a fasádní barva je prodyšná a odolná vůči vodě. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny.

  Zaměstnanec měsíce

  Zaměstnanec měsíce

  Zaměstnancem měsíce Únor se stává Jakub Novotný z pobočky Mělník, Bezručova 720, 276 01. Děkujeme mu za jeho píli a odhodlání, které nás posouvá dál. Pan Barva s kolektivem.

  Red Devil ONETIME šlehaný tmel skladem!

  Red Devil ONETIME šlehaný tmel skladem!

  ONETIME šlehaný tmel je jedinečný velmi jemný tmel v konzistenci šlehačky, určený k okamžitému použití bez nutnosti následného broušení.

  S radostí Vám oznamujeme, že již za necelý rok, přesně 1.2. 2022 otevíráme nejlepší a nejmodernější prodejnu specializovanou na prodej barev, laků a příslušenství v ČR.

  S radostí Vám oznamujeme, že již za necelý rok, přesně 1.2. 2022 otevíráme nejlepší a nejmodernější prodejnu specializovanou na prodej barev, laků a příslušenství v ČR.

  S radostí Vám oznamujeme, že již za necelý rok, přesně 1.2. 2022 otevíráme nejlepší a nejmodernější prodejnu specializovanou na prodej barev, laků a příslušenství v ČR. Prodejna se bude nacházet v Roudnici nad Labem a bude centrálou pro již fungující pobočky Colorway a E-shop.

  OSMO Tvrdý voskový olej protiskluzový skladem

  OSMO Tvrdý voskový olej protiskluzový skladem.

  Speciální výrobek k úpravě dřevěných podlah a dřevěných schodů, u kterých je vyžadována zvýšená bezpečnost proti uklouznutí.

  Jediný E-shop v ČR, který míchá barvy DULUX

  Jediný E-shop v ČR, který míchá barvy DULUX

  Vážení zákazníci,

   
  s radostí Vám chceme oznámit, že naše tónovací centrum je tady pro Vás nyní 24h, 7 dní v týdnu.
   
  Objednané barvy expedujeme max do 24 h od objednání (v pracovní den).
   
  Mícháme kompletní sortiment světové značky DULUX do vzorkovnice ACOMIX, RAL a WOOD CARE, které jsou opravdu věrohodně vyobrazené na našich stránkách.
   
  Veškeré nabízené zboží máme skladem ve všech velikostních variantách. Nebojte se svěřit do rukou profesionálů s mnohaletou osobní zkušeností.
   
  HotLine 602 866 247 - 24 h denně.

  Osmo TOP Olej skladem ve všech odstínech

  Osmo TOP Olej skladem ve všech odstínech

  TOP OLEJ

  Nátěr s kombinací oleje a vosku – speciálně vyvinutý k úpravě povrchu nábytku a pracovních (kuchyňských) desek ze dřeva!

  Bezbarvý nebo transparentní, hedvábně matný, k použití uvnitř

  Obzvláště se doporučuje pro plochy nábytku a pracovní (kuchyňské) desky ze dřeva

  Top Olej učiní povrch dřeva odolným vůči skvrnám a chemikáliím používaným v domácnosti.

  Produkt je odolný vůči slinám a potu, je certifikovaný pro styk s potravinami. Vhodný i na dětské hračky.

  Počet nátěrů: U dřeva bez povrchové úpravy dva nátěry, v případě renovace stačí zpravidla jeden nátěr na očištěný povrch – bez obrušování!

  Velikosti balení : 0,5 l

  1 litr stačí při jednom nátěru na cca 24 m2

  Barvy San Marco

  Barvy San Marco

  Vážení zákazníci, připravujeme pro Vás sekci luxusní dekorační barvy a stěrky od italského výrobce San Marco.

  San Marco je společnost zaměřená na dekorační omítky jako benátský štuk, travertino (marmo antico), marmorino, stěrky se vzhledem betonu a mnoho dalších.

  Tónovací centrum 2020

  Tónovací centrum 2020

  Naši věrní zákazníci, máme tu nový rok 2021 do kterého jsme vstoupili plní energie a předsevzetí, tak jako v loňském roce. Již druhým rokem se naše pobočka Colorway Roudnice nad Labem a celý její tým účastnil soutěže o tónovací centrum roku 2020, kterou vyhlašuje společnost HET. V čele celého týmu stojí Pan Barva, velice ambiciózní, cílevědomý a hlavně soupeřivý člověk. I přes nelehké okolnosti loňského roku 2020 dokázal Pan Barva se svým týmem opakovat a obhájit loňské vítězství a nenechat se zahanbit konkurencí. Překonali jsme 148 míchacích center a tím jsme získali ocenění tónovací centrum roku 2020. Pro Vaší představu, mluvíme o množství přibližně 3 kamionů natónovaného zboží, což odpovídá cca 100 paletám, nebo 55 tunám barev. Společnost HET nám dodává kvalitní, dobře míchatelné barvy, s kterými jsme schopní ustát nátlak konkurence a Vám dopřát kvalitní zboží za přijatelné peníze. Tímto děkujeme všem a našim zákazníkům, kteří si nechali namíchat barvy HET a vložili svoji důvěru Panu Barvovi. Díky Vám jsou naše dny barevnější a Vaše srdce spokojenější. Krásný nový rok plný úspechů Vám přeje Pan Barva a jeho tým Colorway.

  Obhájili jsme certifikát kvality

  Obhájili jsme certifikát kvality

  Do roku 2021 vstupujeme s obhajobou ceny kvality. ''Autorizovaný E-shop 2021'' od společnosti HET. Jsme jediní ze tří certifikovaných prodejců, kteří obhajují certifikát a zároveň jsme opět největším maloobchodním odběratelem firmy HET. Děkujeme Všem našim váženým zákazníkům za projevení důvery a nákupu z našeho E-shopu a 5 kamenných prodejen.

  Nový majitel, lepší služby

  Nový majitel, lepší služby

  1.11. 2019 byl E-Shop Levne-Barvy.cz začleněn do sítě prodejen Colorway Barvy & Laky, největšího nezávislého maloobchodního odběratele firmy Akzo Nobel v ČR zastupující značky Dulux, Xyladecor, Luxol, Hammerite, Frontal. Disponujeme pěti kamennými prodejnami a zkušenostmi v oboru trvajících přes 22 let. Náš hlavní cíl je spokojený zákazník. 

  Obhájili jsme certifikát kvality

  Obhájili jsme certifikát kvality

  Do roku 2020 vstupujeme s obhajobou ceny kvality. ''Autorizovaný E-shop 2020'' od společnosti HET. Jeden z dalších úspěchů naší firmy je vítězství v prestižní soutěži tónovací centrum roku, kde naše pobočka v Roudnici nad Labem překonala 142 tónovacích center v objemu tónování za rok 2019 v Čechách na Moravě a Slezsku. 

  Internetový obchod získal prestižní certifikát HET

  Internetový obchod získal prestižní certifikát HET

  Levné-barvy.cz získaly, jako jeden z prvních e-shopů na tuzemském trhu, prestižní certifikát autorizace HET. Ten je udělován kvalitním obchodům, které splní přísné požadavky výrobce nátěrových hmot, společnosti HET. Jaké podmínky jsme museli splnit?