Würth ČISTIČ NA KŮŽI 500ml

Würth ČISTIČ NA KŮŽI 500ml

Speciální čistič s povrchově aktivní látkou na bázi rozpouštědla pro jemné kůže a alcantaru

Jemně odstraňuje odolné nečistoty

jako hořčici, kečup, čokoláda, krém na opalování, leštidlo na boty, textilní barvy atd.

Čistí a ošetřuje kůži

Obnovuje pružnost Vašich kožených výrobků, osvěžuje povrchy a vrací zářivost barvám.
Vhodná pro všechny barevné odstíny
Udrží vzhled kůže kvalitní po delší dobu
 

Aplikace pěny kůži „nenapouští“

Velmi snadná aplikace

Bez obsahu fosfátů a silikonu

Oblast použití:
Pro jemnou kůži a alcantaru všech barevných odstínů. Vhodný i pro přilehlé povrchy jako dřevo, kovy nebo plast (vnitřní panely dveří, kabina, volant apod.). Ideální pro čištění kabelek, bot, oblečení a nábytku z hladké kůže.

Návod:
Odstraňte prach a hrubé nečistoty pomocí vysavače.

Přípravek nastříkejte na měkký kartáč nebo houbu a nanášejte na čištěný povrch. Max. jednu minutu.

Poté odstraňte změkčené nečistoty z povrchu jemným setřením nebo kartáčováním, aniž byste přípravek vetřeli do kůže či alcantary.

 

Poté otřete hladkou kůži vlhkým hadříkem a otřete do sucha měkkou utěrkou z mikrovlákna.
Odstraňte rozpuštěné nečistoty a zbytky čističe z povrchu alcantary, ideálně rozprašovačem a destilovanou vodou.


Upozornění:
Doporučujeme před použitím provést zkoušku barevné stálosti a materiálové kompatibility na méně exponovaném místě. Nevhodný pro semiš. Po čištění je nutné povrch ošetřit produktem pro péči o kůži (neplatí pro alcantaru!).
Pokyny pro použití jsou doporučeními založenými na našich vlastních testech a zkušenostech; doporučujeme, abyste před každým použitím provedli vlastní testy. Vzhledem k široké škále možností použití a skladovacích a provozních podmínek neneseme odpovědnost za výsledek při daném použití. Pokud naše oddělení bezplatných zákaznických služeb poskytuje technické informace nebo úkony jako poradenskou službu, neneseme za poskytování této služby žádnou odpovědnost. To neplatí v případech, kdy jsou tyto rady nebo informace poskytovány v rámci specifikovaných, smluvně ujednaných služeb, nebo pokud poradce jednal svévolně. Garantujeme trvalou kvalitu našich výrobků. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny a dále produkty vyvíjet.

Lněný olej

Lněný olej

Lněný olej je určený pro napouštění dřeva, naředění olejových, alkydových barev. Neobsahuje složky škodící zdraví a životnímu prostředí. Je vhodný k povrchové úpravě dřeva, zvolna zasychá a při tvrdnutí se mírně smršťuje. Nepokrývá povrch jako laky, nýbrž se vsákne do (viditelných i mikroskopických) pórů a zanechá jasný, nikoli však lesklý povrch, který ukazuje texturu dřeva. Dřevo ošetřené lněným olejem je odolné proti promačkávání a poškrábání, lze ho také snadno opravit, ale povrch není tak tvrdý jako u moderních laků a dřevo zvolna pohlcuje vlhkost, je-li ponecháno mokré. Měkké dřevo je chráněno proti promačkávání, potřebuje však několikrát opakovanou aplikaci a také mnohem delší zasychací čas oproti dřevu tvrdému. Naolejované dřevo může být nažloutlé a může časem tmavnout.
Lněný olej se tradičně používá na povrchovou úpravu pažeb zbraní, získání velmi jemného povrchu může trvat měsíce. Několik nátěrů lněným olejem je tradiční ochranou pro vrbové dřevo kriketových pálek. Lněný olej se také často používá na kulečníková tága.

 • Balení: 500 ml
 • Podklad: dřevo
 • Odstín: přírodní
 • Aplikace: štětec, hadřík
 • Vydatnost: 10-15 m2/l
 • Čištění pomůcek: aceton, benzín
 • Skladovatelnost: +5°C až +25°C. Chraňte před mrazem!
 • Záruční doba: 36 měsíců od data plnění uvedeného na obalu v neporušeném balení
Het Aquadecol Epoxy SG 1kg

Het Aquadecol Epoxy SG 1kg

VODOU ŘEDITELNÁ DVOUSLOŽKOVÁ EPOXIDOVÁ POLOLESKLÁ BARVA NA PODLAHY A STĚNY - k nátěrům svislých a vodorovných betonových konstrukcí, betonových podlah, k dekoračním a ochranným nátěrům zdiva, vápenných a vápenocementových omítek, k vrchním ochranným nátěrům dostatečně soudržných akrylátových barev. Barva je také vhodná do nemocničních a potravinářských prostor, kde díky svým vlastnostem umožňuje udržovat prostory bez mikrobů.

Přednosti:

 • 2 v 1 – vrchní i penetrační nátěr
 • pololesklý vzhled
 • vysoká mechanická odolnost
 • snadná čistitelnost a omyvatelnost
 • odolnost proti ropným a chemickým látkám
 • bez rozpouštědlového zápachu
 • vhodný do nemocničních a potravinářských prostor 
 • tónovatelnost na tónovacích strojích 
Dulux White primer

Dulux White primer

Dulux Bílá Penetrace je disperzní krycí základní nátěr + penetrace v jednom na stěny a stropy, vyrovnává savost, sjednocuje a zpevňuje podklad, nahrazuje 1. vrstvu nátěru!

Zlepšuje přilnavost finální vrstvy emulzních nátěrů (disperzní, akrylové, vinylové aj.) Zajišťuje správnou mikroventilaci povrchu (dýchání stěn). Vytváří bílý matný nátěr, který opticky eliminuje nerovnosti povrchu. Snadno se nanáší, rychle schne a neodkapává. 

Vydatnost max 12m2 / L 

Doba schnutí 2-4h

Dulux Perfect White je sněhově bílá akrylátová emulzní barva krémové konzistence s dokonalým rozlivem a perfektním výsledným vzhledem. 99% Bělost.

Dulux Perfect White je sněhově bílá akrylátová emulzní barva krémové konzistence s dokonalým rozlivem a perfektním výsledným vzhledem. 99% Bělost.

Dulux Perfect White je sněhově bílá akrylátová emulzní barva krémové konzistence s dokonalým rozlivem a perfektním výsledným vzhledem. Je hluboce matná, tixotropní (při aplikaci neodkapává), otěruvzdorná (třída otěru III.) a vysoce paropropustná. Snadno se aplikuje. Určená do interiéru na dekorativní a ochranné nátěry stěn a stropů. 

Vydatnost - Max 15 m2 / L

Doba schnutí 2-4h

Bělost 99%

ROKO Omítka Silikon

ROKO Omítka Silikon

Omítka funkční a krásná. Taková, která dlouho vydrží a přesně
v barvě, kterou chcete. Jemná či hrubá – stačí si říct..


Točené probarvené omítky AKRYLÁT nebo SILIKON v různých hrubostech zrna doplňuje kvalitní penetrace ROKOGRUND FAS natónovaná do stejného odstínu.

Nejlepší tónovací centrum HET - Proficentrum Roudnice nad Labem

Nejlepší tónovací centrum HET - Proficentrum Roudnice nad Labem

V roce 2022 jsme natónovali na prodejně v Roudnici nad Labem Proficentru nejvíce barev ze 137 prodejen v České Republice. Jestliže si chcete nechat namíchat barvu HET, tak nejlepší volba pro Vás je Proficentrum Roudnice nad Labem, otevřeno 7 dní v týdnu od 6:00 od rána, kompletní sortiment od výrobce HET skladem, tónování na počkání.

Rota RollerBox SuperFresh, nádoba na uchování válečků - pro optimální uchovávání rozpracovaných malířských válečků 25cm.

Rota RollerBox SuperFresh, nádoba na uchování válečků - pro optimální uchovávání rozpracovaných malířských válečků 25cm.

Rota RollerBox SuperFresh, nádoba na uchování válečků - pro optimální uchovávání rozpracovaných malířských válečků 25cm.

Bezpečné uskladnění až na 3 měsíce

Přednosti výrobku:

- RollerBox SuperFresh Vysoce kvalitní a velice stabilní vyhotovení s víkem a praktickým závěsným očkem

- Nulové zasychání barvy na válečku z důvodu přerušení práce

- Šetrné k životnímu prostředí díky zvýšení životnosti malířských válců

Alkyton Kovářská barva černá 2,5l

Alkyton Kovářská barva černá 2,5l

Popis:

Alkyton Kovářská barva černá je antikorozní, alkyd-uretanová vrchní i  základní barva v jednom. Vysoký obsah kovových pigmentů vytváří atraktivní, matný, drsný povrch s kovovými odlesky. Alkyton Kovářská barva je nátěrová hmota - základ i vrchní nátěr v jednom - na bázi alkydových pryskyřic. Nátěr kováŘskou barvou vykazuje dobrou charakteristiku zasychání i při nižších teplotách. Alkyton Kovářská barva kryje v 1 vrstvě.Účinné antikorozní pigmenty poskytují dlouhodobou antikorozní ochranu. Výrobek má velmi dobrou přilnavost i na  zkorodovaný povrch po ručním očištění. Vytváří matný povrch s metalickým leskem

Použití:
Alkyton Kovářská barva je především určena k  nátěrům nových i zkorodovaných železných kovů v exteriérech. Kovářskou barvu lze aplikovat přímo na kov v prostředí s mírným průmyslovým znečištěním, nebo s  použitím v systému se základovými nátěry RUSTOLEUM na kovové konstrukce vystavené agresivnějšímu průmyslovému prostředí . Zvýšení antikorozní ochrany lze dosáhnout v systému s rychleschnoucím antikorozním základem PRIMER +. Tam, kde nelze povrch dobře očistit použijte antikorozní základ PENETRÁTOR. Nový i  zoxidovaný pozinkovaný plech, inox,lehké kovy a titanzinek vyžaduje předúpravu pomocí základového nátěru GALVINOL. Alkyton Kovářská barava není určena pro trvalý ponor.

Aplikace:
ALKYTON lze nanášet štětcem, válečkem i  stříkáním.

Detecha Izoban 20kg

Detecha Izoban 20kg

Použití:

Venkovní i vnitřní nátěry betonu. Betonové podlahy (garáže, nebytové prostory, sklepy, dílny, balkóny apod.). Betonové bazény, vodní jímky (atest SZÚ Praha), zdivo, omítky. Ocelové nádrže opatřené základním antikorozním nátěrem (např. Fest Primer, Superkov apod.)

 

Upozornění:

Pochozí za 8 hodin. Napouštění bazénu za 7 dní. Konečné vytvrzení 14 dní až 3 týdny.

 

Příprava podkladu:

Beton musí být savý, případně zdrsněný, ne kletovaný, dobře vyzrálý, suchý (maximální relativní vlhkost podkladu 15%), izolovaný proti spodní vlhkosti. Musí být soudržný (soudržnost betonu v tahu min. 1,5 MPa), zbavený všech nečistot a špatně ulpívajících částic.

V případě pochybností o vhodnosti použití na daný podklad (např. stěrka, starý nátěr) doporučujeme provést zkušební nátěr na menší ploše.

 

Způsob nanášení:

Před použitím je nutné hmotu důkladně rozmíchat a v případě potřeby naředit. Před nátěrem dosud neošetřených betonových ploch doporučujeme provést penetraci naředěným nátěrem v poměru 1 díl Izobanu na 1 díl ředidla S 6005. Na větší plochy doporučujeme

použít materiál jedné výrobní šarže, případně rozdílné šarže smíchat, aby byl zaručen jednotný barevný odstín. Nanáší se štětcem nebo válečkem minimálně ve dvou vrstvách dle savosti podkladu vždy po zaschnutí předchozí vrstvy.

Tloušťka celého nátěrového systému musí být po zaschnutí cca 100 µm. Silnější vrstva nátěru dobu zasychání a zrání výrazně prodlužuje, proto je nutné postupovat po tenkých vrstvách.

V případě nátěrů ocelových nádrží a sudů doporučujeme povrch předem opatřit základním antikorozním nátěrem (Fest primer a Superkov) a následný nátěr Izobanem provést až po důkladném vytvrdnutí základu nejméně po 48 hodinách.

Pracujte v dobře větraném prostředí při teplotě v rozmezí +10 až +25°C. Nepracujte na přímém slunci!

 

Zatěžování

pochozí: 8 hodin, napuštění bazénu: 7 dní, konečné vytvrzení: 14 dní až 3 týdny

 

Upozornění

Barva není určena k nátěrům, které přicházejí do přímého styku s potravinami, krmivy a pitnou vodou a k nátěrům dětského nábytku a hraček.

Nelze nanášet na málo proschlé podklady např. ve vlhkých nedostatečně větratelných prostorách. Nátěr neodolává působení benzínu a organických rozpouštědel.

 

Ředění:

V případě potřeby je možno nátěr naředit ředidlem S 6005.

 

Vydatnost:

Vydatnost nátěrové hmoty je závislá na kvalitě natírané plochy a pohybuje se v rozmezí 6 - 8m2 z 1 kg v jedné vrstvě při průměrné tloušťce suchého filmu 50 µm.

Würth ODREZOVAČ 1l

Würth ODREZOVAČ 1l

Disperzní odrezovač šetrný k životnímu prostředí

Lze přetírat

Lze přetírat všemi komerčně dostupnými systémy vrchních barev po 3 hodinách

Lze tmelit

Šetrný k životnímu prostředí, disperzní

Spolehlivě zastavuje proces koroze a nabízí optimální povrch pro aplikaci dalších vrstev barvy.

Odrezovač penetruje rez, reaguje s ní a mění oxid železitý na stabilní nerozpustnou modročernou organickou komplexní kovovou sloučeninu.

Upozornění

Ošetřené plochy neoplachujte vodou. Z lakovaných ploch odrezovač neprodleně opláchněte. Nepoužívejte na přímém slunci, horkých plochách s teplotou vyšší než +40 °C a v případech, kdy hrozí nebezpečí mrazu. Chraňte před mrazem. Po použití očistěte vybavení vodou.

Pokyny pro použití jsou doporučeními založenými na našich vlastních testech a zkušenostech; doporučujeme, abyste před každým použitím provedli vlastní testy. Vzhledem k širokým možnostem použití a skladovacích a pracovních podmínek neneseme odpovědnost za výsledek při daném použití. Pokud naše oddělení bezplatných zákaznických služeb poskytuje technické informace nebo úkony jako poradenskou službu, neneseme za tuto službu žádnou odpovědnost. To neplatí v případech, kdy jsou tyto rady nebo informace poskytovány v rámci specifikovaných, smluvně ujednaných služeb nebo pokud poradce jednal svévolně. Garantujeme stálou kvalitu našich produktů. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny a dále vyvíjet produkty.

Návod

 • Povrch musí být čistý, suchý a bez mastnot
 • Rozpuštěnou rez, barvu a nečistoty odstraňte drátěným kartáčem, škrabákem apod.
 • Aplikujte tenkou rovnoměrnou vrstvu štětcem nebo válečkem, zabraňte stékání
 • Lakujte do 48 hodin
 • Dodržujte dobu reakce
 • Plochy, které se neošetřují, zakryjte

Obsah balení

1000 ml

Barva

Krémová

Doba použitelnosti od data výroby

60 Měsíce

Max. odolnost vůči teplotám

120 °C

Lze přelakovat po

3 h

Tech Aerosol Protiskvrnový nátěr na zdi 400 ml

Tech Aerosol Protiskvrnový nátěr na zdi 400 ml

Odstraňovač skvrn na zdi není nátěr, ale silně krycí směs ve spreji, která pouze jedním použitím odstraní jakoukoliv skvrnu vniknutím do povrchu. Tím zabrání vznikání nových skvrn. Je určen na skvrny na stěnách způsobené kouřem v barech, plíseň a špínu všeobecně. Na těžce odstranitelné skvrny použít několikrát, vždy ze vzdálenosti 20-30cm, aby se zabránilo stékání. Jestli je výrobek použit při teplotě 20°C, zasychá po 5-8 minutách.

AIRLESS PISTOLE WAGNER VECTOR PRO (4PRSTÁ)

AIRLESS PISTOLE WAGNER VECTOR PRO (4PRSTÁ)

Profi stříkací pistole řady Vector s velmi odolnou konstrukcí, precizním zpracováním uzavíracího sedla a kuličky, snadným čištěním. Má zabudovaný klíč pro povolení rukojeti a vyjmutí filtru. Spoušť lze měnit za 2 nebo 4 prstou s postranním

DTM COAT - S 5390 / SM Barva jednovrstvá polomatná

DTM COAT - S 5390 / SM Barva jednovrstvá polomatná

DTM COAT - S 5390 / SM Barva jednovrstvá polomatná

Rozpouštědlová na vzduchu schnoucí polomatná barva. Aplikuje se přímo na kovový povrch (ocel, litina) nebo na povrch opatřený
základní barvou. Díky protikorozním účinkům je výrobek určen zejména k jednovrstvým aplikacím.

DEBBEX Chemická kotva ARCTIC SF 290 ml

DEBBEX Chemická kotva ARCTIC SF 290 ml

Popis

Zimní verze vinylesterové chemické kotvy umožňuje kotvení do všech typů podkladů při teplotách až do -20 °C. Snadno tak lze kotvit do podkladů z betonu, tvárnic, plného zdiva, dutých cihel, přírodního kamene a lehkého betonu i v těch největších mrazech. Vhodná pro extrémní zatížení a uchycování dřevěných nebo ocelových konstrukcí, fasádních prvků, sportovních zařízení, lešení, patek zábradlí, sloupků, plotů, kabelových žlabů, madel, markýz nebo vrat apod. Díky své skvělé odolnosti vůči chemikáliím lze použít i pro kotvení např. schodišť v bazénech či dopravních značek podél komunikací a chodníků.

Vlastnosti

 • Extrémní zatížení;
 • Vysoce odolná vůči ohybu a tlaku;
 • Interiér i exteriér;
 • Okamžitě použitelná, snadno aplikovatelná, bez zápachu;
 • Aplikační teplota od -20 ° do +25 °C (platí i pro podklad);
 • I do zatopených děr (bez námrazy);
 • Krátký vytvrzovací čas při vyšších teplotách;
 • Velmi dobrá mechanická, tepelná (až do +120 °C) a chemická odolnost;
 • Pro závitové tyče M8 až M30;
 • Pro betonářskou ocel Ø8 až Ø32;
 • Vysoká pevnost kotvených materiálů bez rozpěrných tlaků;
 • ETA certifikace;

Použití

 • Chemické kotvení ocelových tyčí, patek zábradlí a šroubů;
 • Kotvení do podkladů z betonu, zdiva, kamene pórobetonu apod.;
 • Kotvení mechanického upevňování výkladů, garážových vrat, výkladních skříní apod.;
 • Ideální pro chladírny a mrazírny a aplikace v zimním období;
 • Použití ve vlhkém prostředí i do zatopených otvorů;
 • Vhodné pro upevnění výztuže sklobetonových stěn, závrtných šroubů, závitových tyčí, vložek s vnitřním závitem apod.;

DULUX Floorpaint Classic

DULUX Floorpaint Classic

Jednosložkový, odolný, polomatný barevný nátěr pro betonové podlahy v interiéru i exteriéru.

Použití:
Je vhodný pro nátěry betonových, omítkových a potěrových povrchů dokonce i např.ve sběrných žlabech. Vhodný i na nátěry obkladů a dlažby! Skvělá volba pro garáže nebo sklady.

Výhody:
Vynikající přilnavost, rychlé schnutí, nízký zápach, komfortní zpracování,vysoká vydatnost,paropropustný, odolává kapalinám a běžně používaným chemickým produktům jako např. topný olej, motorový a převodový olej, benzín, nafta atd.

Teoretická vydatnost: až 6 m2/l
Počet vrstev: 2
Odstíny: 4 (světle šedá, tmavě šedá, béžová, bílá)
Vzhled nátěru: polomatný
Typ produktu: vodou ředitelný
Balení: 3 a 6 kg

Hammerite Radiátor bílý 0,7l

Hammerite Radiátor bílý 0,7l

Hammerite Radiátor je rychleschnoucí akrylátový email určený k ochranným i dekorativním nátěrům. Výborně odolává poškrábání a nárazům, nezapáchá, nežloutne a díky jeho tepelné odolnosti až do 120 °C je vhodný pro nátěry radiátorů a jinýh ploch dlouhodobě tepelně zatížených. Hladké plochy, meděné podklady a podklady z PVC je nutno přebrousit jemným brusným papírem.

Odstín

Polomatný bílý

Vlastnosti

Doba schnutí

suchý na dotyk: 3h
brousitelný/druhý nátěr: 6h
proschlý: 6h.
Radiátor rozehřívejte postupně po 48h.

Použití

Interiér

Aplikace

Radiátor

Povrchová úprava

polomatná

Teoretická vydatnost

až 16 m2/l

Aplikace

štětec, váleček, stříkaní

Návod k použití

Krok 1: Příprava povrchu
Povrchy musí být čisté, suché a studené. Z povrchu odstraňte volnou rez a nesoudržné zbytky starého nebo poškozeného náteru. Znečištení z kovového povrchu odstraňte redidlem Hammerite, a již dřívě natřené povrchy očistěte vodou a saponátem. Počkejte, až vyschnou. Hladké plochy, měděné podklady a podklady z PVC přebruste jemným brusným papírem. Odstraňte vzniklý prach a nečistoty. Na zkorodované plochy použijte vhodný antikorózní základní náter. Pred natíráním povrchu dříve natřených jinými barvami proveďte zkušební náter. Naneste malé množství barvy Hammerite, a pokud se objeví nežádoucí reakce, starý nátěr odstraňte. 
Krok 2: Natírání
Barvu nereďte. Před natíráním důkladne promíchejte. Pracujte při teplotách mezi 10°C až 25°C. Natírejte štetcem, válečkem nebo stříkáním ve 2-3 vrstvách v intervalu 6 hodin a přesvědčte se, že hrany a rohy jsou důkladně natřeny barvou. Doporučujeme používat štětce s umělohmotnými štětinami určené pro vodou ředitelné emaily. Při nanášení stříkáním řeďte podle potřeby vodou v množství do 20%. Parametry stříkacího zařízení musí být nastaveny v závislosti na malířské zručnosti a vlastnostech zařízení. Po natírání se musí počkat 48 hodin před opětovným nahříváním radiátoru.První rozehřívání čerstvě natřeného radiátoru by mělo probíhat postupně. 
Krok 3: Čištění nářadí a skladování
Před mytím malířského nářadí odstraňte co nejvíce zbytku barvy, a pak nářadí očistěte vodou. Chraňte barvu před mrazem a přímým slunečním zářením. Nepoužívejte prázdné obaly ke skladování potravin. Uchovávejte mimo dosah detí. Číslo šarže a datum výroby je uvedeno na obale. Spotřebujte do 60 měsícu od data výroby.

PU Lepidlo na sádrokarton - pistolové 750ml

PU Lepidlo na sádrokarton - pistolové 750ml

Jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo určené pro efektivní lepení sádrokartonových desek. Vhodné i pro lepení desek na bázi dřeva a cementu. Vysoká počáteční přídržnost a hustota. Výborná přilnavost na beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren apod

Body 955 Tough Liner černý

Body 955 Tough Liner černý

Ochranná 2K polyuretanová hmota, která se používá jako vrchní nástřik na povrchy s vysokými mechanickými požadavky na odolnost proti nárazu nebo oděru. Vytvrzená hmota poskytuje odolnost proti nárazu, poškrábání, hluku, povětrnostním vlivům a UV záření. Je odolná širokému spektru chemikálií, jako jsou oleje, živočišný odpad, slaná voda a další.

Lze jí aplikovat na všechny druhy kovů, OEM, plast, dřevo, staré 2K nátěry, sklolaminát bez základního nátěru.

V případě požadavku maximální přilnavosti a antikorozní ochrany na holém kovu doporučujeme použít zákl. barvu 989 Epoxy primer nebo 961 Etch primer.

Vytváří charakteristickou strukturu (krupici), kterou lze regulovat pistolí od nejhrubší po jemnou.

Dodáváno v černé barvě nebo tónovatelné verzi (lze barvit akrylátem, pigmentovými pastami nebo ředidlovými barvami) v balení 600ml. V případě potřeby protiskluzové ochrany (EN 13036-4) do směsi přidejte 120g doplňkového činidla s použitím nejhrubší struktury, která vytváří protiskluzový efekt.
Tužidlo je nutné objednat separátně jako položka AC H176


Tónovatelnou verzi probarvíte do 10% 2K akrylátem nebo 1K bází.

Druh : Mechanicky odolná izolační hmota

Způsob aplikace : Stříkací pistolí na spodky (hrubá struktura), HVLP pistolí (jemná struktura)

Tužení : 3:1 s tužidlem 955

Vydatnost : Přibližně 3m2/1Lt směsi pistolí UBS při 2 vrstvách

Doba schnutí : Na dotek 1h/23°C, 30min/60°C. Plné proschnutí 5-7dní

San Marco GRIMANI

GRIMANI je závěrečný dekorativní nátěr určený k ošetření a dekoraci různorodých povrchů současné architektury. Nátěr GRIMANI se vyznačuje přilnavostí a vysokou pružností použit, může být aplikován nejen na obvyklé stěny domácností, ale i na nábytkové doplňky, stínítka, poličky, rámy a drobné kusy nábytku, které se promění v díla patřící do kategorie módního designu. Tyto povrchy tak znovu ožíjí díky elegantní textuře spojené se zjemňujícím odrazovým efektem, který přechází z pololesklého odstínu k zářícímu v závislosti od dopadajícího světla.
GRIMANI při použití umožňuje velmi snadno uskutečňovat řadu estetických efektů.
GRIMANI má mimořádně nízký obsah těkavých látek a neobsahuje vůbec formaldehyd a přidané plastifikátory, proto je určen speciálně na nátěr interiérů, ve kterých není potom třeba dlouho větrat před zobytněním.

 • NÁŘADÍ nerezové hladítko, štětec

 • ŘEDĚNÍ připraveno k použití, může být ředěno 20% vodou v závislosti od požadovaného estetického efektu

 • POČET VRSTEV 1-2 v závislosti na požadovaném efektu

 • SPOTŘEBA 4-8 m2/ l v závislosti od požadovaného efektu

San Marco MARMO ANTICO

San Marco MARMO ANTICO

MARMO ANTICO je dekorativní omítka pro vnitřní a vnější zdi založená na minerální báze. Správná aplikace umožňuje dosáhnout finální efekt velmi podobný tradičnímu travertinu. Aplikovaný povrch vždy variuje a je charakteristický stínováním a barevnými efekty, které závisí od zručnosti dekoratéra. MARMO ANTICO je zvlášť vhodné na restaurátorské práce na budovách s historickou resp. uměleckou hodnotou, ale i jako netradiční dekorace moderních prostor. I vzhledem k tomu, že při aplikaci vytváří MARMO ANTICO nadstandardní vrstvu, je charakteristické vynikající prodyšností a odolností vůči atmosférickým vlivům.

 • NÁŘADÍ nerezové hladítko

 • ŘEDĚNÍ připravený na použití

 • POČET VRSTEV nejméně 2 vrstvy

 • SPOTŘEBA 2,5-3 kg/ m2 na 2 vrstvy

Ceresit Pohlcovač vlhkosti AERO 360°

Ceresit Pohlcovač vlhkosti AERO 360°

Pohlcovač vlhkosti pohlcuje nadměrnou vlhkost, redukuje vznik plísní a neutralizuje pachy, z ultra absorpčních aktivních krystalů.

Modrý pohlcovač vlhkosti CERESIT STOP Vlhkosti AERO 360°

Modrý CERESIT Stop Vlhkosti Aero 360° je evropský No.1 pohlcovač vlhkosti

Pomáhá pohlcovat nadměrnou vlhkost v domácnosti

CERESIT Stop Vlhkosti Aero 360° představuje řešení pro neutralizaci nepříjemného zápachu

Vyroben ze 60 % z recyklovaných plastů

Osmo 5730 Průmyslová Selská barva krycí - hedvábný mat

Osmo 5730 Průmyslová Selská barva krycí - hedvábný mat

 • Bílá krycí - hedvábný mat
 • Bílá krycí zušlechťovací barva na dřevo pro použití v exteriérech
 • Aplikace nástřikem
 • Na bázi přírodních olejů - mikroporézní
 • Odpuzuje vodu, je odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření
 • Bezpečný pro lidi, zvířata a rostliny (zaschlý nátěr).
 • Vhodný pro dětské hračky - vyhovuje normě DIN EN 71.3; odolný vůči potu a slinám.

Popis produktu:
Krycí, z počátku slabě lesklý a následně polomatný nátěr na dřevo na bázi přírodních
olejů pro profesionální použití. Osmo Průmyslová selská barva je mikroporézní,
umožňuje dřevu dýchat a zabraňuje bobtnání a sesychání dřeva. Vodu odpuzující
nátěr, odolný vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Nepraská, neodlupuje, netvoří
šupinky. Nátěr lze provést bez předchozího přebroušení, základový nátěr není nutný.
Snadno zpracovatelný, netvoří usazeniny. Po zaschnutí je nátěr neškodný pro lidi,
zvířata a rostliny (odolný vůči potu a slinám podle normy DIN 53160, vhodné i pro
dětské hračky v souladu s požadavky normy EN 71.3). Nátěr kryje barevný tón dřeva
a jeho žilkování, struktura dřeva zůstává rozeznatelná.
Použití:
Výrobek Osmo Průmyslová selská barva je určen zejména pro veškeré dřeva v
exteriérech, u nichž je požadován zvláště odolný nátěr: dřevěné fasády, balkóny,
okna a okenice, ploty, pergoly, dřevěné šindele, zahradní nábytek, zahradní domky,
přístřešky pro auta atd. Vhodný pro všechny druhy dřeva. Ideální pro obnovení
starých mikroporézních nátěrů a zvětralých dřevěných ploch.

Würth Super rozmrazovač 500ml

Würth Super rozmrazovač 500ml

Rychle a účinně odstraňuje led a jinovatku

Rychle a účinně odstraňuje led a jinovatku i ze silně namrznutých oken

 • Žádné pracné „oškrabávání“ oken
 • Rychlá aplikace

Chrání okna před opětovným zamrznutím

Jasný výhled i v případě, že interiér vozidla ještě nedosáhl provozní teploty

Vynikající materiálová snášenlivost

Nepoškozuje barvy, pryž ani plasty

Neobsahuje metanol

Příjemná citrusová vůně

Účel použití

Pro všechny typy oken v automobilovém průmyslu, ze kterých je nutné odstranit námrazu nebo vytvořený led. Materiál je kompatibilní s barvou, pryží, polykarbonátem a PMMA

Návod

Postříkejte skla automobilu shora dolů sprejem Würth Super Anti-Freeze. Rozmrazený led odstraňte škrabkou nebo hadříkem. Chcete-li zabránit opětovné tvorbě ledu, můžete znovu nastříkat tenkou vrstvu.

Pokud led vznikne uvnitř vozu, nastříkejte sprej Würth Super Anti-Freeze na hadřík a krátce sklo potřete.

Obsah balení

500 ml

Hmotnost obsahu

460 g

Chemická báze

Etanol

Pach/vůně

Citrus

Barva

Modrá

Hodnota pH

7,8

Podmínky pro hodnotu pH

při 20°C

Min. bod vzplanutí

21 °C

Hustota

0,952 g/cm³

Podmínky pro hustotu

při 20°C

Doba použitelnosti od data výroby

24 Měsíce

Neobsahuje AOX

Ano

Neobsahuje silikon

Ano

Biologicky odbouratelné

Ano

Hammerite sprej tepelně odolný černý matný 400ml

Hammerite sprej tepelně odolný černý matný 400ml

Hammerite tepelná zátěž sprej je vypalovací matná barva na bázi polymerizovaných olejů a termostabilních silikonových pryskyřic.
Tepelná odolnost do 600 °C. Vhodná na ochranné i dekorační nátěry radiátorů, kotlů, krbů, pecí, vodovodního i parního potrubí. Není nutno používat základovou barvu. Pouze pro nátěry v interiéru.

Schnutí:

Nátěr je suchý na dotek po 15 minutách.

Další vrstvu možno nanášet po 30 minutách.

Teoretická vydatnost:

3,75 m2/l v jedné vrstvě

Počet vrstev:

2-3 vrstvy

Aplikace:

stříkání

Čištění nářadí:

Ředidlo Hammerite

Dulux Diamond Satin - Sněhově bílá

Dulux Diamond Satin - Sněhově bílá

Dulux Diamond Satin base
- vodou ředitelný
- omyvatelný
- vysoká vydatnost
- vysoká kryvost
- vysoká odolnost barvy
- míchatelná na míchacím stroji
- bílá (používá se báze Light)

Použití:
Dulux Trade Diamond Satin je plně omyvatelná disperzní malířská barva prémiové kvality se
saténovým povrchem pro nátěry stěn a stropů v interiéru, jejíž dlouhá životnost je zaručena unikátní technologií Diamond Technology. Vyniká výjimečnou odolností proti otěru a vlhkosti v místech vystavených kondenzaci vody, proto je vhodná zejména do koupelen, kuchyní, dětských pokojů a jiných prostor s vyšším zatížením.


Vlastnosti:
barva je odolná vůči častému mytí a kondenzaci vody. Vyniká velkou přilnavostí (i na rozpouštědlové emaily) a odolností, její povrch umožňuje snadné čištění a pravidelné mytí. Plná omyvatelnost barvy je dosažena po vyzrání nového nátěru po dobu 28 dní (dle normy EN 13300)

Podrobnosti o používání.
Použití:
interiérová polomatná barva s univerzálním použitím. Vhodná pro veškeré nátěry v interiéru, na omítku, sádrokarton,beton, dřevotřísku, dřevo a řadu dalších povrchů v interiéru.

Aplikace:
štětkou, válečkem, stříkáním

Čištění nářadí a ředění:
vodou

Odstíny:
více než 22.000 odstínů
Uvedená cena u tohoto produktu nezahrnuje pigment v případě tónovaní na míchacím zařízení. Konečná cena je závislá na množství barevného pigmentu, který bude k této bázi přidán.

Doba schnutí.
4 hod

Teoretická vydatnost:
18 m2/L
* Udaná teoretická vydatnost produktů je orientační, může se lišit v závislosti na podmínkách a přípravě podkladu.

Schuller HIGH CORE

Schuller HIGH CORE

Zakrývací lepicí páska s krepovým nebo hladkým papírovým nosičem, speciálně určená na lakovací a malířské práce. Určená na všechny ředidly i vodou ředitelné barvy a laky

Průmyslové barvy.Polyuretanové a Epoxidové. Základní i vrchní. Cenová nabídka do 24 hodin, dodání do 48 hodin. Tónování do odstínů RAL ČSN NCS a mnoho dalších, možnost nátónovat odstíny na zakázku a nestandartní odstíny dle předložených vzorků.

Průmyslové barvy.Polyuretanové a Epoxidové. Základní i vrchní. Cenová nabídka do 24 hodin, dodání do 48 hodin. Tónování do odstínů RAL ČSN NCS a mnoho dalších, možnost nátónovat odstíny na zakázku a nestandartní odstíny dle předložených vzorků.

Průmyslové barvy.Polyuretanové a Epoxidové. Základní i vrchní. Cenová nabídka do 24 hodin, dodání do 48 hodin. Tónování do odstínů RAL ČSN NCS a mnoho dalších, možnost nátónovat odstíny na zakázku a nestandartní odstíny dle předložených vzorků. 

Fólie na dveře Stardust

Fólie na dveře Stardust

Textilní polypropylenové protiprachové dveře, oboustranně otevíratelné, vysoce kvalitní zip

Do této skupiny patří všechna zakrývací rouna na podlahu, zakrývací fólie na skleněné plochy, samodržící zakrývací rouno a protiprachové dveře.

Rozměr: 112 x 220 cm

Colorlak PROFI OLEJOVÁ LAZURA O 1020

Colorlak PROFI OLEJOVÁ LAZURA O 1020

olejová jednovrstvá polomatná lazura na dřevo

 • PROFI OLEJOVÁ LAZURA je určena k penetračním jednovrstvým lazurovacím nátěrům dřeva, dřevovláknitých desek a podobných porézních materiálů na bázi dřeva, pro exteriérové i interiérové použití.
 • O1020 poskytuje dřevu vysokou a hloubkovou ochranu proti povětrnosti a UV záření již v jednom nátěru.
 • O1020 je určena především pro dřevěné plochy a konstrukční prvky dřevěných staveb jako jsou domy, chaty, sruby, ploty a pergoly ve venkovním prostředí s přímým vlivem povětrnosti.
 • PROFI OLEJOVÁ LAZURA má vlastnosti přírodních olejů (hluboká penetrace do dřeva a tím jeho vysoká ochrana) při zachování přirozené struktury a kresby dřeva (nevytváří žádnou lakovou vrstvu na dřevě).
 • Paropropustnost nátěru (dřevo bez omezení „dýchá“ – případná zbytková vlhkost se odpaří).
 • Nejjednodušší oprava a obnova starého nebo poškozeného nátěru.
 • Bezbarvá varianta není určena pro exteriér
Würth ODREZOVAČ 1l

Würth ODREZOVAČ 1l

Disperzní odrezovač šetrný k životnímu prostředí

Lze přetírat

Lze přetírat všemi komerčně dostupnými systémy vrchních barev po 3 hodinách

Lze tmelit

Šetrný k životnímu prostředí, disperzní

Spolehlivě zastavuje proces koroze a nabízí optimální povrch pro aplikaci dalších vrstev barvy.

Odrezovač penetruje rez, reaguje s ní a mění oxid železitý na stabilní nerozpustnou modročernou organickou komplexní kovovou sloučeninu.

Upozornění

Ošetřené plochy neoplachujte vodou. Z lakovaných ploch odrezovač neprodleně opláchněte. Nepoužívejte na přímém slunci, horkých plochách s teplotou vyšší než +40 °C a v případech, kdy hrozí nebezpečí mrazu. Chraňte před mrazem. Po použití očistěte vybavení vodou.

Pokyny pro použití jsou doporučeními založenými na našich vlastních testech a zkušenostech; doporučujeme, abyste před každým použitím provedli vlastní testy. Vzhledem k širokým možnostem použití a skladovacích a pracovních podmínek neneseme odpovědnost za výsledek při daném použití. Pokud naše oddělení bezplatných zákaznických služeb poskytuje technické informace nebo úkony jako poradenskou službu, neneseme za tuto službu žádnou odpovědnost. To neplatí v případech, kdy jsou tyto rady nebo informace poskytovány v rámci specifikovaných, smluvně ujednaných služeb nebo pokud poradce jednal svévolně. Garantujeme stálou kvalitu našich produktů. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny a dále vyvíjet produkty.

Návod

 • Povrch musí být čistý, suchý a bez mastnot
 • Rozpuštěnou rez, barvu a nečistoty odstraňte drátěným kartáčem, škrabákem apod.
 • Aplikujte tenkou rovnoměrnou vrstvu štětcem nebo válečkem, zabraňte stékání
 • Lakujte do 48 hodin
 • Dodržujte dobu reakce
 • Plochy, které se neošetřují, zakryjte

Obsah balení

1000 ml

Barva

Krémová

Doba použitelnosti od data výroby

60 Měsíce

Max. odolnost vůči teplotám

120 °C

Lze přelakovat po

3 h

Schuller AIRSTOP P samolepicí těsnění oken a dveří 6m

Schuller AIRSTOP P samolepicí těsnění oken a dveří 6m

Těsnění oken a dveří v bílé nebo hnědé barvě, vysoce odolné povětrnostním vlivům na základě speciálního gumového profilu, profil: 2 mm - 5 mm

Samolepicí těsnění oken a dveří. Vhodné i jako zvuková izolace v interiéru

Primalex Mykostop

Primalex Mykostop

Primalex MYKOSTOP je speciální otěruvzdorný nátěr s velmi dobrou kryvostí, vysokou bělostí (min. 92% BaSO4) obsahující navíc účinné fungicidní látky, které likvidují plísně a současně mají i preventivní protiplísňový charakter.

mykostop

mykostop

INTERIÉROVÝ NÁTĚR

Primalex MYKOSKOP bílý

Vhodný do jakýchkoliv vnitřních vlhkých nebo špatně větratelných místností např. koupelny, WC, sklepy, chodby a jiné technické prostory, kde se plísně již vyskytly nebo jako prevence proti jejich vzniku. Finální vzhled je shodný s Primalexem POLAR, proto je možné nátěry při malování volně navazovat bez viditelného napojení.

TECHNICKÉ PARAMETRY

Žáruvzdorná barva ve spreji Motip Bezbarvá do 800°C 400ml

Žáruvzdorná barva ve spreji Motip Bezbarvá do 800°C 400ml

Pracovní postup:

Povrch obruste, čistěte, osušte a zbavte mastnoty. Nenanášejte žádnou základní barvu. Stříkejte ze vzdálenosti 25-30 cm. Nanášejte několik tenkých vrstev. Nechejte hodinu schnout při pokojové teplotě a potom nechte vrstvu laku vytvrdit 30-60 minut při 160°C. Během vytvrzování vzniká kouř.

Použití: kamna, grily, kouřovody, kotle, výfuky
Podklad: očištěná ocel, železo, litina, nebo starý žáruvzdorný nátěr
Vzhled: polomatný
Doporučujeme: protřepat alespoň 2 minuty
Doporučená teplota aplikace: 15 - 25°C
Upozorňujeme: doba schnutí je závislá na teplotě vzduchu a podkladu
Het Vápenný nátěr

Het Vápenný nátěr

Přednosti:

 • vodou ředitelný
 • omezuje tvorbu plísní
 • dezinfikuje podklad
 • použití do interiéru i exteriéru
 • paropropustnost
 • výhodná cena 

Odstín:

 • bílý

 Vydatnost:

 • 2,5 - 5 m2/kg v kryvé tloušťce 

Doba zasychání:

 • min. 4 hodiny při 20 °C a 60 % relativní vlhkosti vzduchu

Skladování:

 • 36 měsíců od data výroby v původním neotevřeném obalu
 • při teplotě +3 až +30°C, nesmí zmrznout, chránit před přímým slunečním zářením 

Balení:

 • 6 kg, 12+3 kg, 35 kg

Podkladový materiál

 • omítky
 • zdivo
 • betonové panely
 • beton

Interiér Proficentra Roudnice nad Labem, skladem veškerý sortiment!

Ochranná olejová lazura - Penetrace a lazura sjednocená v jednom nátěru – inovativní dlouhodobá ochrana dřeva na bázi oleje!

Ochranná olejová lazura - Penetrace a lazura sjednocená v jednom nátěru – inovativní dlouhodobá ochrana dřeva na bázi oleje!

Penetrace a lazura sjednocená v jednom nátěru – inovativní dlouhodobá ochrana dřeva na bázi oleje!

 • Transparentní, polomatná, k použití venku
 • Zvláště se doporučuje na dřevěné fasády, přístřešky pro auta, balkóny, ploty, pohledové zábrany atd.
 • Ochranná olejová lazura odpuzuje vodu a je mimořádně odolná vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Porézní povrch s otevřenými póry je preventivně chráněn proti napadení plísní, řasou a houbou.
 • Ochranná olejová lazura č. 701 je matný samostatný nátěr pro svislé chráněné venkovní konstrukce jako jsou střešní podhledy, přístřešky na auta nebo opláštění budov. Osmo Ochranná olejová lazura 701 bezbarvá neposkytuje žádnou ochranu proti UV záření, a proto není doporučována pro aplikace na přímém slunci Je taktéž vhodná jako bezbarvý, matný vrchní nátěr (pouze pro svislé plochy) na barevné Osmo venkovní vrchní nátěry jako jsou Osmo Selská barva, Osmo Ochranná olejová lazura  nebo Osmo Jednorázová lazura HS plus. Docílíte tím dodatečného přírodního matného vzhledu povrchu.
 • Počet nátěrů: U dřeva bez povrchové úpravy dva nátěry, v případě renovace stačí zpravidla jeden nátěr na očištěný povrch – bez obrušování!
 • Velikosti balení : 0,75 l, 2,5 l, 25 l
 • 1 litr stačí při jednom nátěru na cca 26 m
Herbol Venti 3v1

Herbol Venti 3v1

Určený na dřevěné konstrukce ve vnějším prostředí, jako jsou okna či vstupní dveře. Díky své elasticitě a velké tloušťce nátěrového filmu i na hranách nabízí dlouhodobou ochranu dřeva. Rychlé schnutí a snadné zpracování šetří čas, a tím následně i náklady. Základní nátěr, mezinátěr a konečný nátěr lze provést tímto výrobkem, což zaručuje racionální a kvalitní práci. Obsahuje přísady, které chrání nátěr proti řasám a plísním, proto je škodlivý při dlouhodobém styku s pokožkou (nepoužívat na sedací nábytek apod.).

Spotřeba – cca 100 ml/m2
Nanášení – štětcem, válečkem, stříkáním
Schnutí:
– odolný proti prachu za cca 3 hod. 
– odolný proti otěru za cca 6 hod. 
– přetíratelný za cca 8–12 hod. 
– zcela proschlý za cca 1–2 dny

OSMO ÚDRŽBOVÝ OLEJ

OSMO ÚDRŽBOVÝ OLEJ

ÚDRŽBOVÝ OLEJ

Hloubková péče a běžná údržba

Osmo Údržbový olej zajišťuje hloubkovou péči i běžnou údržbu olejovaných podlah. Zašlé a matné podlahy Osmo Údržbový olej oživí. Při včasném použití Osmo Údržbového oleje (neošetřené dřevo nesmí být vystaveno okolním vlivům) zabráníte pracnému broušení a nutnosti provádět renovační nátěry.

Je určený pro všechny olejované dřevěné podlahy jako jsou podlahy z masivního dřeva, masivní prkna, parkety, palubky, OSB desky a korkové podlahy stejně jako pro schodiště a nábytek. Zvláště doporučeno pro použití u silně namáhaných podlah (restaurace, muzea a další typy silně namáhaných podlah).

OSMO 420 UV ochranný olej 2,5l tónovaný

OSMO 420 UV ochranný olej 2,5l tónovaný

Perfektní ochrana před sluncem –  bezbarvá UV ochrana s ochranným faktorem UV12.

Belinka Illumina

Belinka Illumina

Illumina je lazurovací nátěr k zesvětlení dřeva, které je ztmavlé, nebo je natřeno tmavými lazurami. Zesvětluje tmavé lazurové nátěry a kryje ztmavlé dřevo.

 • překryje (zesvětlí) tmavé lazurové nátěry
 • nehodí se jako samostatný nátěr
 • vhodný k použití v exteriéru

Würth OCHRANA PROTI KOROZI METALYT 400ml

Würth OCHRANA PROTI KOROZI METALYT 400ml

Opravný nátěr pro dodatečné zinkování s přípravkem TITANID

Ideální povrchová struktura pro karosářské a natěračské práce

 • Lze hladit
 • Lze přetírat běžně dostupnými 1- a 2složkovými krycími nátěry
 • Drží dobře na oceli, hliníku a cínu
 • Velmi dobrá účinnost v kombinaci s polymerovými PU/MS těsnicími hmotami

Sprejový mikro-nátěr pro řemeslníky

Nátěr Metalyt zajišťuje vynikající antikorozní ochranu a drží dobře i na tenkých hranách plechu.

Stačí jediný nástřik

Vysoká účinnost opravy díky kvalitní ochraně proti korozi při malé tloušťce vrstvy

Účel použití

Pro drobné opravy poškozených zinko-fosfátových nátěrů na karosériích a jiných dílech vozidel. Technologie TITANID umožňuje snadno a levně opravovat antikorozní nátěry na vozidlech, aniž by na nich byly opravy znatelné. Není nutný nákladný elektrolytický proces.

Návod

Před použitím plechovku důkladně protřepejte po dobu alespoň 2 minut. Povrch musí být čistý, suchý a bez mastnot. Vzdálenost postřiku: 15–25 cm. Naneste přípravek METALYT v tenké vrstvě v 1–2 průchodech.

Umožňuje bodové svařování, svařování v inertní atmosféře i tavné svařování

Možnost svařování za mokra i za sucha.

UPOZORNĚNÍ: Při bodovém svařování mohou odletovat jiskry. Zakryjte přiléhající plochy. Nevhodné pro automatizované bodové svařování.

Upozornění

Zasychá asi po 5–8 minutách. Suchý na dotyk asi po 1 hod. Lze tmelit a přetírat po 2 hodinách (při teplotě 60 °C) resp. po 24 hodinách (při pokojové teplotě). Plné mechanické zatížení možné po 2–3 dnech.

Pokyny pro použití jsou doporučeními založenými na našich vlastních testech a zkušenostech; doporučujeme, abyste před každým použitím provedli vlastní testy. Vzhledem k širokým možnostem použití a skladovacích a pracovních podmínek neneseme odpovědnost za výsledek při daném použití. Pokud naše oddělení bezplatných zákaznických služeb poskytuje technické informace nebo úkony jako poradenskou službu, neneseme za tuto službu žádnou odpovědnost. To neplatí v případech, kdy jsou tyto rady nebo informace poskytovány v rámci specifikovaných, smluvně ujednaných služeb nebo pokud poradce jednal svévolně. Garantujeme stálou kvalitu našich produktů. Vyhrazujeme si právo provádět technické změny a dále vyvíjet produkty.

Chemická báze

Zinek vanorganicko-organické matrici

Obsah balení

400 ml

Barva

Stříbrošedá

Doba použitelnosti od data výroby

24 Měsíce

Min. doba vysušení prachu

5 min

Min. vzdálenost rozprašování

15 cm

Max. vzdálenost rozprašování

25 cm

Max. doba vysušení prachu

8 min

Min./max. doba vysušení prachu / podmínky

5-8 min / při 20°C

Hustota

0,757 g/cm³

Lze natřít po

24 h

Lze přelakovat po

24 h

Max. odolnost vůči teplotám

300 °C

Podmínky pro zachování doby použitelnosti od data výroby

Skladování v chladu, suchu a s ochranou proti mrazu

Schopnost plného zatížení

3 d

Síla úchopu

1 h

Montana ZÁKLADOVÉ Barvy 400ml

Montana ZÁKLADOVÉ Barvy 400ml

Montana PRIMER nabízí různé druhy nátěrů pro aplikaci na různé povrchy, které je třeba předem ošetřit, jako je plast, kov a polystyrén. Též lze použít na kůži, lepenku, dřevo a mnoha dalších materiálů. Vynikající přilnavost s efektivními a trvalejšími výsledky. Snadno se nanáší.

PLASTIC PRIMER je perfektní předběžná úprava plastových povrchů .Po zaschnutí mohou být plastové povrchy natřeny spreji Montana, které mají syntetický, akrylový nebo nitrokombinovaný základ.Může být použit na tyto druhy plastů: polypropylenový kaučuk, modifikovaný (EPDM), akryl butadienový styrenový plast (ABS), vyztužené plasty z skleněného vlákna (GfK), tvrdý polyvinylchlorid, polyurethan (PUR) (PS), polyamid (PA) Před použitím se doporučuje provést test. Doba schnutí se liší v závislosti na teplotě a vlhkosti.

POLYSTYREN PRIMER zajišťuje dodatečnou (ochrannou) vrstvu na polystyrénu. Základní nátěr utěsňuje styronovou pěnu a zabraňuje destrukční reakci laku. Před použitím vždy otestujte .

UNIVERSAL PRIMER je obecně vhodný na všechny druhy povrchů .

METAL PRIMER je rychleschnoucí nátěr pro dokonalou předúpravu kovových povrchů, které je třeba chránit před korozí. Základní nátěr lze použít na kovy, jako jsou železo, ocel nebo minerální povrchy. Před použitím vždy vyzkoušejte.

ALUMINIUM PRIMER vytváří neutrální povrch na hliníku pro lakování se všemi druhy sprejů . Díky těmto vlastnostem, povrch odolává odlupování a praskání ,světle šedá barva s matným povrchem, který dodá vašim dalším nátěrům nejdelší možnou životnost s nejvyššími estetickými výsledky. Lze použít též na zinek a měd . Středně vysoký tlak.

ETERNAL na kovy je vodou ředitelná, hedvábně matná, samozákladující nátěrová hmota k přímému použití na kovové podklady na bázi disperze modifikované akrylátové pryskyřice, speciálních antikorozních pigmentů, plniv a aditiv upravujících vlastnosti.

ETERNAL na kovy je vodou ředitelná, hedvábně matná, samozákladující nátěrová hmota k přímému použití na kovové podklady na bázi disperze modifikované akrylátové pryskyřice, speciálních antikorozních pigmentů, plniv a aditiv upravujících vlastnosti.

ETERNAL na kovy je vodou ředitelná, hedvábně matná, samozákladující nátěrová hmota k přímému použití na kovové podklady na bázi disperze modifikované akrylátové pryskyřice, speciálních antikorozních pigmentů, plniv a aditiv upravujících vlastnosti.

Míchané Autolaky plníme do sprejů!

Míchané Autolaky plníme do sprejů!

Mícháme a plníme denně desítky autolaků za nejnižší cenu. Kvalita De Beer. Nebojte se nás kontaktovat, otevřeno 7 dní v týdnu. Proficentrum Roudnice nad Labem.

San Marco DECORFOND – základový nátěr pod dekorační úpravy

San Marco DECORFOND – základový nátěr pod dekorační úpravy

DECORFOND je bílý základový produkt odolný na mokrý otěr, specificky sestavený pro přípravu vnitřních nástěnných podkladů, před nanášením produktů VELATURE, PERLACEO, DECORI CLASSICI, CADORO, CADORO VELVET, ABC RIFLESSI, MARCOPOLO, MARCOPOLO SABLE, MARCOPOLO LUXURY. Je sestavený pomocí pojiva na báze akrylového polymeru. DECORFOND vytváří film schopný odolávat zásaditosti omítek a díky jeho zvláštní formulaci je schopný dokonale vyrovnat, sjednotit absorpční schopnost podkladu. Díky jeho vynikající matnosti, dobré krycí schopnosti, stupni bělosti, je schopný podporovat dosáhnutí nejlepšího estetického výsledku a výzdoby.

HB BODY Lens Tint 400ml

HB BODY Lens Tint 400ml

obsah 400ml, je rychleschnoucí s jednoduchou aplikací, která poskytuje odolnost a ochranu. Nenanášajte více než tři vrstvy s cílem udržet brzdová světla a směrovky viditelné.

Soldecol TERASA v odstínech NCS

Soldecol TERASA v odstínech NCS

OCHRANNÝ TEAKOVÝ OLEJ S UV FILTREM NA DŘEVĚNÉ TERASY A ZAHRADNÍ NÁBYTEK. Směs velmi kvalitních svařených přírodních olejů a pryskyřic s kalafunou pro ochranné a dekorativní nátěry všech druhů dřevin, včetně exotických (např. teak, bangkirai) v exteriéru i interiéru. Vyniká hlubokou penetrací, nepraská a neloupe se, snadno se obnovuje a umožňuje dřevu „dýchat“. Je ošetřený biocidy proti plísním a řasám; obsahuje UV filtr, vosky a vysoké množství tungového oleje.

 Přednosti :

Odstín :

Vydatnost: 

Doba zasychání: 

Skladování: 

Balení: 

Montana VINTAGE 400ml

Montana VINTAGE 400ml

Vintage sprej 400ml je vysoce kvalitní akrylový, nízkotlaký efektový sprej na bázi rozpouštědel.
Žlutá průhledná vrstva je odolná proti UV záření, rychleschnoucí pololesklý povrch, který přináší nejlepší výsledky na bílém nebo světlém podkladu. Použitím Vintage sprej na vaše černobílé fotografie ale i na nábytek doma či v kanceláři docílíte použitého vzhledu , zestárnutí .

Nejlepších výsledků dosáhnete použitím ploché trysky na plechovce a aplikujte 2-3 jemné a rovnoměrné vrstvy. Lze kombinovat s Montana bezbarvým lakem pro další ochranu a po úplném vytvrzení docílíte požadovaného efektu .
Pro zvýšení efektu se může provádět broušení mezi vrstvami.

San Marco CONCRET_ART

San Marco CONCRET_ART

CONCRET_ART je dekorativní úprava pro interiér a exteriér s efektem cementu, která umožňuje dosáhnout povrchy s výrazným charakterem pevnosti. Metody použití umožňují dosáhnout efekty od minimalistické uniformnosti po delikátně zastaraný vzhled. CONCRET_ART umožňuje reprodukovat na jakékoliv zdi efekty „vymývaného cementu“, „bednění“, „ploch s hnízdy štěrku“ podle trendů současného interiérového dizajnu. Velmi zhodnotí povrch a zvýrazní architektonické prvky jako například sloupy, snížení, římsy atd.

Xyladecor Tvrdý Voskový Olej

Xyladecor Tvrdý Voskový Olej

Primalex Essence je nová řada prvotřídních produktů pro vaše interiéry. Nabízíme vám plně omyvatelné matné a zároveň vysoce kryvé interiérové barvy se snadnou aplikací.

Primalex Essence je nová řada prvotřídních produktů pro vaše interiéry. Nabízíme vám plně omyvatelné matné a zároveň vysoce kryvé interiérové barvy se snadnou aplikací.

Primalex Essence je nová řada prvotřídních produktů pro vaše interiéry. Nabízíme vám plně omyvatelné matné a zároveň vysoce kryvé interiérové barvy se snadnou aplikací. Primalex Essence je zárukou dlouhodobě dokonalého vzhledu vašich stěn i stropů se zvýšenou odolností i proti občasnému kontaktu s parou a vodou. Exkluzivitu podtrhuje elegantní barevná paleta 42 odstínů z kolekce Primalex Essence. Intuitivní a snadná kombinovatelnost odstínů a jejich doplňků vám umožní dosáhnout harmonického souladu ve vašem interiéru. Vybírejte barvy citem…..

TECHNICKÉ PARAMETRY

   
Vydatnost v jedné vrstvě (m2/l)
Doporučujeme aplikaci ve dvou vrstvách.
9 – 12
Objemová hmotnost dle báze (kg/l) 1,41 – 1,44
Odolnost proti oděru za mokra dle ČSN EN 13300 (třída) 2
Přídržnost k betonu (MPa) min. 1,0
Propustnost pro vodní páru sd (m) max. 0,14
Obsah těkavých látek dle báze (%) 36 – 44
Ředění
1. vrstva max. 10 % vody (tj. max. 0,1 l na 1 kg barvy)*
2. vrstva neředěný

* dle savosti podkladu

POVRCHY PRO APLIKACI

Doporučujeme aplikaci ve dvou vrstvách.

HRUBŠÍ POVRCHY: strukturované omítky, starší nerovné omítky, staré
malby, apod.

HRUBŠÍ POVRCHY: strukturované omítky, starší nerovné omítky, staré malby, apod.

VálečekPolyamidový váleček s délkou vlasu 12 mm

KVALITNÍ ROVNÉ POVRCHY: hladké štukové a sádrové omítky, hladké
deskové materiály (včetně sadrokartonu)

KVALITNÍ ROVNÉ POVRCHY: hladké štukové a sádrové omítky, hladké deskové materiály (včetně sadrokartonu)

VálečekUni: mikrovlákno 5-9 mm

VálečekProfi: Polyamidový váleček s délkou vlasu 12 mm

Poznámka

Krátký chlup u válečku je doporučován především pro malé plochy a syté odstíny.

APLIKACE

ŠtětecVáleček

ETERNAL lesk akrylátový 0,7 kg

ETERNAL lesk akrylátový 0,7 kg

Použití

ETERNAL lesk akrylátový je určen k vnitřním i venkovním lesklým nátěrům dřeva, dřevovláknitých a dřevotřískových desek, nepochozího betonu a kovových podkladů opatřených základním antikorozním nátěrem. Je zvláště vhodný pro nátěry okenních a dveřních rámů a těles ústředního topení.

Způsoby aplikace

Spotřeba

0,28–0,33 kg/m2 (na 2 vrstvy)

Het Hetline Sensitive Silikát skladem, ihned expedujeme!

Het Hetline Sensitive Silikát skladem, ihned expedujeme!

INTERIÉROVÁ SILIKÁTOVÁ MALÍŘSKÁ BARVA - doporučujeme pro výmalbu v senzitivním prostředí obytných i veřejných budov, škol, školek, nemocnic, domovů důchodců apod. a vzhledem k silikátové povaze i k výmalbě většiny památkových objektů.

Osvědčený Tvrdý voskový olej v barevných variantách – pro individuálně barevné dřevěné podlahy!

Osvědčený Tvrdý voskový olej v barevných variantách – pro individuálně barevné dřevěné podlahy!

Osvědčený Tvrdý voskový olej v barevných variantách – pro individuálně barevné dřevěné podlahy!

 • Transparentní, polomatný, k použití uvnitř
 • Obzvláště se doporučuje pro masivní podlahové palubky, selská prkna, parketové podlahy, OSB a korkové podlahy; také vhodný na plochy nábytku a lepené dřevo.
 • Tvrdý voskový olej Barevný vytvoří barevně transparentní zbarvení povrchu dřeva ve vybraném odstínu .
 • Počet nátěrů: U dřeva na nábytek bez povrchové úpravy max. 2 nátěry. Podlahy maximálně 1x úprava Tvrdým voskovým olejem Barevným. 2.nátěr je třeba provést jedním z bezbarvých Osmo Tvrdých voskových olejů.
 • Velikosti balení: 0,75 l, 2,5 l, 10l, 25 l
 • 1 litr stačí při jednom nátěru na cca 30 m2
Evoluce loga HET

Evoluce loga HET

Komunikace změny loga společnosti HET spol. s r.o. Po více než 30 letech jsme se rozhodli přistoupit k jeho výraznější obměně. Nový přístup se bude týkat jak loga, tak následně i celé vizuální identity společnosti.

Primalex Bacteria Resist

Primalex Bacteria Resist

Primalex Bacteria Resist je vysoce kryvý a odolný vnitřní nátěr nové generace doplněný o technologii ACTIVE SILVER TECHNOLOGY, která odolává růstu bakterií a plísní na povrchu nátěru. Poskytuje vysoce omyvatelný povrch odolný vůči dezinfekčním přípravkům, prachu i běžným skvrnám. Byl navržen na stěny a stropy do místnosti, kde jsou vyžadovány vysoké hygienické standardy.

Primalex Izoprim skladem

Primalex Izoprim skladem

izoprim

INTERIÉROVÝ NÁTĚR

izoprim

Primalex IZOPRIM bílý

Primalex Izoprim je speciální nátěr, který díky své dokonalé izolační schopnosti garantuje zastavení pronikání skvrn (např. od kouře, sazí, nikotinu, rzi nebo vody), jež při přetření běžným nátěrem později vystupují na povrch. Jednoduchá aplikace a paropropustný, omyvatelný povrch vytváří také odpovídající základní nátěr pro případný vrchní (bílý i barevný) nátěr s možností použití jak v interiéru tak exteriéru.

Ideální pro izolaci skvrn od kouře, nikotinu, sazí, rzi a vody na všechny typy vnitřních prostorů i fasády. Vhodný také jako pevný základ na plasty a neželezné kovy. 

Montana GRANIT 400ml

Montana GRANIT 400ml

Barva na vodní bázi se speciálními efektem s jemnými plastovými částicemi pro klamně realistický žulový efekt. Použitelné na mnoho různých povrchů, jako je papír, karton, dřevo, sklo, kov, keramika, porcelán, kámen, polystyren a další malované akrylové materiály. Lze nanášet na polystyren bez základního nátěru.

HET Aquadecol odšeďovač na dřevo

HET Aquadecol odšeďovač na dřevo

Šetrný oplachový vodou rozpustný přípravek pro renovaci a zesvětlení zašlého dřeva bez nutnosti broušení. Zbavuje dřevo šedého nádechu a tmavých skvrn, navrací dřevu jeho původní barvu a kresbu. Čistí skvrny způsobené tříslovinami a rzí, odstraňuje stopy po zvětrávání dřeva vlivem hub, plísní

Meguiar's Ultimate Snow Foam Xtreme Cling Wash - extra hustý, pH neutrální autošampon do napěňovače

Meguiar's Ultimate Snow Foam Xtreme Cling Wash - extra hustý, pH neutrální autošampon do napěňovače

Nejhustší sněhová pěna, kterou jste kdy myli své auto! A navíc šetrná k laku, chromovým částem, nelakovaným i čirým plastům a všem ostatním exteriérovým povrchům! A dokonce ke všem typům jejich ochran! Takový je náš Meguiar's Ultimate Snow Foam!

Tento šampon do napěňovače byl vyvinut pro specifické potřeby vozů, které jsou chráněny vosky, sealanty, coatingy či keramickými ochranami. Meguiar's Ultimate Snow Foam je ke všem typům ochran šetrný a zachovává jejich funkci i hydrofobní efekt.

Extrémně hustá pěna nestéká z povrchu, ale ulpívá na něm a uvolňuje z něj nečistoty.

Montana Night glow 400 ml

Montana Night glow 400 ml

 • Fosforový sprej,

 • ve tmě svítí, zelená a oranžová,

 • skvělé pro dekorace a výzdobu

San Marco CADORO je dekorativní vrchní nátěr pro interiéry se zvláštními duhovými efekty

San Marco CADORO je dekorativní vrchní nátěr pro interiéry se zvláštními duhovými efekty

CADORO

CADORO je dekorativní vrchní nátěr pro interiéry se zvláštními duhovými efekty, hedvábného vzhledu, měkký na dotek, schopen dotvořit obývané prostory s klasickým i moderním efektem. Jednoduché použití umožňuje materiálu CADORO realizovat různé dekorativní efekty dle používané techniky a fantazie. V|ýsledný efekt je proměnlivý podle úhlu odrazu světla.

Montana RUST 400ml

Montana RUST 400ml

Nyní je k dispozici nový sprej Montana RUST Effect - pro iluzi rzi a oxidace. Ideální pro hobby, kutilství nebo kreativní projekty. Aplikujte jako jednu barvu nebo obojí podle potřeby pro organický vzhled. Lze použít na různé povrchy, jako je papír, lepenka, základní plátno, dřevo, sklo, kov, keramika, porcelán, kámen, akryl a další natíratelné materiály. Efekt rzi je vytvořen nitro-kombi formulací, která napodobuje vzhled oxidovaného. Aplikujte RUST Effect Brown a Brown Orange na sebe, abyste získali organičtější vzhled. Rust Effect lze vrchní nátěr kombinovat s Montana GOLD, fixy Montana ACRYLIC a obvyklými akrylovými barvami, jakmile jsou zcela suché. Při aplikaci na polystyren je nutný předběžný základní nátěr (použijte základní nátěr Montana Styrofoam a povrch zcela utěsněte).

Dulux Multi Filler - Tmel

Dulux Multi Filler - Tmel

Lze použít v interiéru i exteriéru pro omítku, zdivo, beton, cihly nebo sádrokarton. Pro nerovnosti a praskliny až do hloubky 10 mm.

Aplikace:

Nepřidávejte cizí komponenty, neřeďte.

Prasklinu zbavte všech drolivých částí a prachu. Poté naneste Dulux tmel v maximální síle vrstvy 1 cm. Povrch upravte špachtlí popřípadě štětcem a nechte zaschnout. Před konečnou povrchovou úpravou(malování) tmel lehce přebruste. V případě hlubší praskliny postup opakujte.

Zasychání:

Výrobek je suchý na dotek po cca 1 - 2 hodinách. Přetíratelný po 24 hodinách.

Aplikace:

špachtle

Barevné odstíny:

bílá

Asfaltová izolační stěrka HYDRO BLOK B400

Asfaltová izolační stěrka HYDRO BLOK B400

Stěrková asfalto-bentonitová, vodou ředitelná hydroizolační hmota s obsahem syntetických armovacích vláken k okamžitému použití z kbelíku. Syntetická vlákna vytvářejí ve směsi flexibilní výztužnou a zpevňující nosnou vložku. Nanesením této hmoty na podklad a po jejím vyschnutí se vytvoří pevný a pružný hydroizolační kompozitní povlak, který nahrazuje běžně používané asfaltové hydroizolační pásy.

U nás v colorway je otevřeno 7 dní v týdnu od rána do večera 360 dní v roce. Nechceme Vám prodat to nejdražší, i když to máme, chceme Vám poradit, jak nakoupit za Vaše těžce vydělané peníze výhodně. Každý projekt má svojí hodnotu a u nás Vám rádi poradíme, Pro nás jste Vy spokojený zákazník tím co nás motivuje dělat to stále lépe a rozvíjet se. Děkujeme všem stálým zákazníkům za dlouholetou důvěru a zveme Tímto všechny ostatní k naší návštěvě. Bude nám ctí. L. Šoóš

U nás v colorway je otevřeno 7 dní v týdnu od rána do večera 360 dní v roce. Nechceme Vám prodat to nejdražší, i když to máme, chceme Vám poradit, jak nakoupit za Vaše těžce vydělané peníze výhodně. Každý projekt má svojí hodnotu a u nás Vám rádi poradíme, Pro nás jste Vy spokojený zákazník tím co nás motivuje dělat to stále lépe a rozvíjet se. Děkujeme všem stálým zákazníkům za dlouholetou důvěru a zveme Tímto všechny ostatní k naší návštěvě. Bude nám ctí. L. Šoóš

U nás v colorway je otevřeno 7 dní v týdnu od rána do večera 360 dní v roce. Nechceme Vám prodat to nejdražší, i když to máme, chceme Vám poradit, jak nakoupit za Vaše těžce vydělané peníze výhodně. Každý projekt má svojí hodnotu a u nás Vám rádi poradíme, Pro nás jste Vy spokojený zákazník tím co nás motivuje dělat to stále lépe a rozvíjet se. Děkujeme všem stálým zákazníkům za dlouholetou důvěru a zveme Tímto všechny ostatní k naší návštěvě. Bude nám ctí. L. Šoóš

Balakryl Sportakryl

Balakryl Sportakryl

Akrylátový lak pro nové i renovační bezbarvé nátěry všech druhů dřeva, korku a podobných materiálů v interiéru.

Vlastnosti

 • Zvýrazní přírodní vzhled dřeva
 • Velmi odolný, snadno se udržuje
 • Lakovaný povrch je omyvatelný
 • Rychleschnoucí
 • Atest pro hračky i přímý styk s potravinami
Storch LOCK-IT Teleskopické tyče - LOCK-IT systém pro držáky STORCH

Storch LOCK-IT Teleskopické tyče - LOCK-IT systém pro držáky STORCH

Dva druhy - hliníkové a sklolaminátové, 

Teleskopická prodlužovací tyč hliníková LOCK-IT STORCH

- LOCK-IT systém pro držáky STORCH

- vhodná i pro použití se všemi ostatními typy držáku - pomocí fixační pojistky je spojení pevné a nedochází k protáčení

- ergonomické 2K držadlo

Meguiar's Heavy Duty Headlight Restoration Kit - kompletní sada na renovaci silně poškozených světlometů

Meguiar's Heavy Duty Headlight Restoration Kit - kompletní sada na renovaci silně poškozených světlometů

Meguiar's Heavy Duty Headlight Restoration Kit - kompletní sada na renovaci silně poškozených světlometů

Silně zoxidované, zažloutlé a poškrábané světlomety snižují bezpečnost při jízdě za špatných světelných podmínek. Renovace takových světlometů už pro Vás však nemusí představovat nákladnou návštěvu u profesionála - vše nyní zvládnete sami!

Kompletní sada pro renovaci světlometů Meguiar's Heavy Duty Headlight Restoration Kit obsahuje vše potřebné pro broušení, rozleštění i ochranu Vašich světlometů - snadno, šetrně, avšak účinně.

Primalex Chalk Effect 400ml

Primalex Chalk Effect 400ml

Dekorativní barva s matným křídovým vzhledem pro dekoraci sloužící jako ochranná vrstva u nelakovaných i lakovaných povrchů. Nabízí rychlé schnutí, výbornou odolnost proti vnějším povětrnostním vlivům vč. UV záření.

OSMO - Terasové oleje skladem!

OSMO - Terasové oleje skladem!

OSMO - Terasové oleje skladem!

Vyvinuté pro individuální požadavky mnoha druhů ušlechtilého a jehličnatého dřeva!

 • Bezbarvé nebo transparentní, polomatné, k použití venku.
 • Zvláště se doporučují na dřevěné terasy, zahradní nábytek a dřevěné přístřešky
 • Terasové oleje vyhlazují povrch dřeva, který poté odpuzuje vodu a nečistoty.
 • Počet nátěrů: U dřeva bez povrchové úpravy dva nátěry; v případě renovace stačí zpravidla jeden nátěr na očištěný povrch – bez obrušování!
 • Velikosti balení : 0,75 l, 2,50 l, 25 litrů
 • 1 litr stačí při jednom nátěru na cca 24 m2 hladkého povrchu, v případě vroubkovaných nebo rýhovaných povrchů se spotřeba materiálu zvyšuje
Primalex Glitter Effect 400ml

Primalex Glitter Effect 400ml

Transparentní syntetický lesklý lak s třpytkami určený pro dekoraci a jako ochranná vrstva u nelakovaných i lakovaných povrchů. Nabízí výbornou odolnost proti vnějším povětrnostním vlivům a rychlé schnutí.

Soldecol FORTE SLF 680

Soldecol FORTE SLF 680

Soldecol FORTE SLF 680

PROFESIONÁLNÍ STŘEDNĚVRSTVÁ ROZPOUŠTĚDLOVÁ LAZURA NA DŘEVO - alkydová lazura profesionální kvality pro ochranné a dekorativní nátěry dřevěných povrchů. Lazura je ošetřena účinnými fungicidními a algicidními přípravky a její nátěrový film tak lépe odolává houbám a řasám. Je vhodná k novým a obnovovacím nátěrům např. v interiéru - krovů, podhledů, dveří, židlí, stolů apod.; v exteriéru např. zahradního nábytku, plotů, palubek, pergol, chat, chalup atd.

Lazurovací štětec KANA tank

Lazurovací štětec KANA tank

Technologie Kana Tank využívá inovativní kombinaci 2v1, která se skládá z vnitřního rezervoáru na barvu z přírodních štětin a z obvodové části ze syntetických vláken.

Rokoroad Silniční barvy skladem!

Rokoroad Silniční barvy skladem!

Jednosložková rozpouštědlová barva s obsahem stálobarevného pigmentu určená pro značení vozovek, výrobních či skladových prostorů parkovacích ploch, garáží apod. Barva vyniká vysokou přídržností, otěruvzdorností a dobrou odolností vůči vodě a chemickým látkám.

Nový Rota Finish!

Nový Rota Finish!

 • Profesionální Váleček na aplikace nátěrových hmot s excelentním výsledkem v jednom kroku.
 • Vynikající příjem a výdej barvy
 • Prvotřídní výsledný povrch na hladkém podkladu
 • Optimalizovaný potah pro Q4-povrchy
 • Snadné čištění
 • Unikátní technologie výroby potahu válečku pro práci bez vypadávání vláken
 • Navrženo a testováno ve spolupráci s předními výrobci nátěrových hmot 
Lignofix osvědčená kosmetika dřeva

Lignofix osvědčená kosmetika dřeva

Zafixujte přirozenou krásu dřeva, aby bylo schopno dlouhodobě splňovat estetické a užitné vlastnosti.

FAKTORY OHROŽUJÍCÍ DŘEVO JSOU:

 • Vlhkost (kapalná i plynná forma) – rozdílná napětí na mokrém povrchu a uvnitř dřevní hmoty
  zapříčiňují praskání a sesychání, zvýšená vlhkost podporuje růst dřevokazných hub a plísní
 • Fotooxidace – při vzájemném působení kyslíku a UV záření dřevo šedne a je povrchově křehké
 • Biotičtí škůdci (plísně, houby, dřevokazný hmyz) – dřevo napadené těmito škůdci ztrácí
  svou pevnost, statické i izolační vlastnosti a mění vzhled
 • Další činitelé – extrémní teploty (teplo, mráz), emise, kouř, kyselé deště nebo soli
Wagner Super Finish SF 23 Pro - airless membránové stříkací zařízení

Wagner Super Finish SF 23 Pro - airless membránové stříkací zařízení

Spolehlivé, robustní a výkonné membránové stříkací zařízení s pružným sáním a podvozkem. Pro vodou ředitelné i rozpouštědlové nátěr. hmoty (jednosložkové i dvousložkové). Exceluje v interiérových a fasádních barvách (velkoplošné nástřiky). Extra Wagner záruka 3 + 2 roky

- VectorPro pistole (nižší váha, komfortnější ovládání, údržba a servis)
- HEA ProTip tryska 519 (perfektní kvalita nástřiku nižším tlakem, eliminace "pruhování")
- BONUS WAGNER Ochranné brýle AntiFog (vodotěsné, s povlakem proti zamlžení).

Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax - tekutý hybridní keramický vosk, 473 ml

Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax - tekutý hybridní keramický vosk, 473 ml

Chcete snadno použitelný automobilový vosk s nejmodernější, sofistikovanou technologií, která poskytuje nejmodernější druh ochrany? Pokud ano, Meguiar's Hybrid Ceramic Liquid Wax je pro Vás tím pravým!

Díky zcela nové, pokročilé hybridní technologii SiO2 získáte výhody keramické ochrany, která perfektně chrání lak, a přitom je stejně snadné ji aplikovat jako běžný tekutý vosk! Tato pokročilá receptura, navržená pro ruční i strojní aplikaci pomocí orbitální leštičky, vytváří kluzkou, ochrannou vrstvu s extrémním korálkováním a odpuzováním vody!

Ani po zaschnutí nebělá, a proto nezanechává bílé skvrny na plastech a gumových lištách. Lze ji dokonce použít také na plasty a leštěné kovy nebo jako poslední, horní vrstvu přes Váš oblíbený tradiční vosk!

Nabízíme o vypracování jakékoliv nabídky na průmyslové barvy od předního českého dodavatele firmy HET, jedná se o barvy typu: Polyuretanové, Epoxidové. Na povrchy chemicky a mechanicky náročné. Zdarma vypracujeme rozpočet dle Vaší poptávky.

Nabízíme o vypracování jakékoliv nabídky na průmyslové barvy od předního českého dodavatele firmy HET, jedná se o barvy typu: Polyuretanové, Epoxidové. Na povrchy chemicky a mechanicky náročné. Zdarma vypracujeme rozpočet dle Vaší poptávky.

Nabízíme vypracování jakékoliv nabídky na průmyslové barvy od předního českého dodavatele firmy HET, jedná se o barvy typu: Polyuretanové, Epoxidové. Na povrchy chemicky a mechanicky náročné. Zdarma vypracujeme rozpočet dle Vaší poptávky. Tyto průmyslové barvy lze vyrábět i na zakázku dle požadavků protikorozních techniků, kteří pro Vás zvolí nejlepší nátěrový systém. K vypracování poptávky nás kontaktujte na Email: Colorway.soos@seznam.cz

Osmo Tmel na Dřevo 5l

Osmo Tmel na Dřevo 5l

Tmel na spáry je bezbarvá polymerní disperze pro tmelení prasklin a spár broušených parket. Extrémně vysoká tmelící schopnost, krátká doba schnutí a dobrá brousitelnost činí z tohoto výrobku výjimečný produkt. Osmo Tmel na spáry se kombinuje s prachem z broušení a tím lze dosáhnout stejného barevného odstínu jako podkladový materiál. OSMO Tmel na spáry je vhodný pro vyplnění menších spár (< 2 mm) a malých poškození (např. otvory po šroubech v dřevěných a parketových podlahách. Je univerzálně použitelný pro všechny druhy dřeva. Není vhodný pro použití v pružných konstrukcích, jako jsou např. palubkové podlahy, netuhé podlahy, roštové podlahy a hrubé typy podlah, jako jsou například korkové podlahy.

CERESIT CE 40 AQUASTATIC spárovací hmota 2kg

CERESIT CE 40 AQUASTATIC spárovací hmota 2kg

Flexibilní spárovací hmota s Color Perfect technologií

Voděodolná, flexibilní spárovací hmota na spárování keramických obkladů a dlažeb, včetně gresové, na spár se šířkou do 8 mm.

RAL DESIGN SYSTEM Plus D8

RAL DESIGN SYSTEM Plus D8

RAL DESIGN SYSTEM Plus D8 je sada 8 nejnovějších vějířových vzorníků RAL Design System s 1825 barvami pro praktické využití v terénu (u klienta, na stavbě atd.) s jasně uspořádaným systémem.

Zdicí pěna MULTI KLEBER PROFI

Zdicí pěna MULTI KLEBER PROFI

Zdicí pěna MULTI KLEBER PROFI

Jednokomponentní PUR lepidlo na nosné i obvodové konstrukce a příčky. Zděná jádra bytových domů, zvukové mezi bytové příčky, zděné ploty apod. Lepí keramické (broušené- dutinové) zdicí materiály. Pórobetonové a vápenopískové zdicí materiály. Plné cihly, ztracené bednění a další. Lepí také dřevo, kov a jiné materiály.

Barvy & Laky Colorway

Barvy & Laky Colorway

Webové stránky Barvy & Laky Colorway k novému profi centru, které pro Vás otevíráme již brzy!

Wexo Montážní PU pěna MEGA 65L pistolová 850m

Wexo Montážní PU pěna MEGA 65L pistolová 850m

Wexo Mega pistolová polyuretanová pěna je výplňová a těsnící polyuretanová hmota se zvýšenou vydatností vznikající napěněním a vytvrzením kapalné reakční směsi působením vzdušné vlhkosti.

Soldecol UNICOAT SM - odstíny ready mix 0,6l

Soldecol UNICOAT SM - odstíny ready mix 0,6l

SAMOZÁKLADUJÍCÍ ALKYD-URETANOVÁ POLOMATNÁ ANTIKOROZNÍ BARVA NA KOV A DŘEVO - 3v1 - jednosložková barva pro venkovní i vnitřní nátěry železných kovů nebo vhodně upravených neželezných kovů – pozink, měď, hliník, apod., popřípadě dřevěných povrchů. Je určena zejména k nátěrům ocelových konstrukcí, bran, plotů, klempířských prvků, stožárů, přepravních a skladových kontejnerů, zemědělské, manipulační a skladové techniky apod. Nátěr velmi dobře odolává působení povětrnostních vlivům. NOVÉ ODSTÍNY.

Kittfort odrezovač EXTRA 5kg balení

Kittfort odrezovač EXTRA 5kg balení

Kittfort Odrezovač

 • Odstín: žlutá kapalina
 • Podklad: kov
 • Aplikace: štětec, nástřik, ponorem
 • Aplikační teplota: pro nanášení je od +5 °C do +25 °C
 • Vydatnost: 10-40 m2/500 g při jednom nátěru
 • Mytí pomůcek: teplá voda
 • Skladování a přeprava: +5 °C až +25 °C v suchu. Chraňte před mrazem!

Bezoplachový odrezovací prostředek se stabilizátorem účinku, velmi vysoká účinnost při odstranění koroze. Odrezovač se nanáší nátěrem, nástřikem nebo ponorem. Při silnějším zkorodování je třeba nátěr odrezovačem 2x až 3x opakovat. Při použití ponoru je doba aplikace 5 min. (Působení odrezovače se projeví vznikem modročerného zbarvení na povrchu předmětu).

Aquadecol BARVA NA RADIÁTORY

Aquadecol BARVA NA RADIÁTORY

VRCHNÍ VODOU ŘEDITELNÁ POLOLESKLÁ AKRYLÁTOVÁ BARVA NA RADIÁTORY - přednostně určená pro nátěry těles ústředního vytápění, bojlerů, teplovodních vedení apod. Zaschlý nátěr odolává teplotě až 100 °C. Výrobek lze případně použít i jako univerzální barvu pro nátěry bytových doplňků, a to jak pro dekorativní nátěry kovových podkladů opatřených základním antikorozním nátěrem, tak i prvků ze dřeva, dřevovláknitých a dřevotřískových desek, omítek a jiných minerálních podkladů, papíru atd.

Osmo Sada na údržbu zahradního nábytku

Osmo Sada na údržbu zahradního nábytku

Nová svěžest pro ušlechtilý zahradní nábytek – vhodný pro teak a mnoho jiných druhů tvrdého dřeva!

 • Sada na údržbu dřeva ve vnějším prostředí.
 • Zvláště se doporučuje pro nábytek na zahradách a terasách.
  Realizace Soldecol Forte

  Realizace Soldecol Forte

  Realizace barvou Soldecol Forte

  PROFESIONÁLNÍ STŘEDNĚVRSTVÁ ROZPOUŠTĚDLOVÁ LAZURA NA DŘEVO - alkydová lazura profesionální kvality pro ochranné a dekorativní nátěry dřevěných povrchů. Lazura je ošetřena účinnými fungicidními a algicidními přípravky a její nátěrový film tak lépe odolává houbám a řasám. Je vhodná k novým a obnovovacím nátěrům např. v interiéru - krovů, podhledů, dveří, židlí, stolů apod.; v exteriéru např. zahradního nábytku, plotů, palubek, pergol, chat, chalup atd.

  Primalex BETON EFEKT 10L

  Primalex BETON EFEKT 10L

  Primalex BETON EFEKT vytváří věrnou efekt přírodního „surového“ betonu s jeho charakteristickou strukturou, která dodá interiéru industriální vzhled. Díky snadné aplikaci můžete mít doma efekt betonu i vy, bez zbytečně vysokých nákladů. Výsledný povrch je matný. Vyniká výbornou paropropustností, po vyzrání velmi dobrou mechanickou odolností.

  Osmo 610 Beton olej bezbarvý

  Osmo 610 Beton olej bezbarvý

  Bezbarvý hedvábně matný impregnační olej, který výjimečným způsobem kombinuje přednosti přírodních olejů a vosků v jednom výrobku. Na ošetřeném povrchu netvoří film, ale proniká póry do povrchu.

  DULUX Acryl Matt 19L!

  DULUX Acryl Matt 19L!

  Dulux Acryl Matt je bílá akrylátová barva na stěny a stropy v interiérech. Barva je vodou ředitelná, má vysokou kryvost, dlouhotrvající bělost. Má vysokou konzistenci, a proto z válce nebo štětce neodkapává. Jednoduše se roztírá po povrchu podkladu a její předností je nízká spotreba.Výdatnosť: cca 14m2 / L

  PUFAS Výplňový tmel Fill+Finish

  PUFAS Výplňový tmel Fill+Finish

  Bílý sádrový výplňový tmel PUFAS Fill+Finish o hmotnosti 500 g obohacený celulózou využijete při malířských a tapetovacích pracích v interiéru. Hodí se k vyplnění prasklin, děr v omítce, sádrokartonu a zdivu. S jeho pomocí tak docílíte perfektně hladkého podkladu. Tmel nebobtná, nepraská a nesesychá. Snadno se rozmíchává, přičemž nevytváří hrudky. Snadno se nanáší.

  Dulux Easy Care

  Dulux Easy Care

  Dulux EasyCare jako první na trhu –  hydrofobní, skvrn-odolná barva na vnitřní stěny a stropy. Díky speciálnímu nátěru odpuzuje vodu a nečistoty  a nedovolí jakékoli kapalině, aby pronikla hluboko do povrchu. 

  Düfa Schultafellack - lak na školní tabule

  Düfa Schultafellack - lak na školní tabule

  Matný, černý speciální lak na školní tabule, stoly na stolní tenis, cenové tabule a dekorační prvky ze dřeva a železa v interiéru. Vynikající krycí schopnost, odolná křídám, lehce čistitelná, bez zápachu.

  Chemické kotvy Debbex

  Chemické kotvy Debbex

  Chemická kotva je dvousložkový chemický kotvicí systém na bázi polyesterových pryskyřic pro velice rychlé kotvení s vysokou pevností, vytvrzující chemickým procesem.

  Wexo Nanotack Glue High Tack 290ml

  Wexo Nanotack Glue High Tack 290ml

  Nejsilnější lepidlo v naší nabídce. S maximální počáteční lepící silou až 500 kg/m2 přilepí i těžké předměty k podkladu bez nutné další fixace lepeného spoje. Lepidlo není agresívní k podkladům a lze ho použít téměř kdekoliv. Rychle vytvrzuje a je bez zápachu. Nahrazuje běžný kotvící materiál jako jsou hřebíky, šrouby a nýty, apod.

  Míchaný Dulux Expert Matt

  Míchaný Dulux Expert Matt

  Jsme výhradními dodavateli barev Dulux malířské firmě, která zprostředkovává rekontrukce a realizace stávajících a nových prodejen českého rodinného řetězce Orion.

  Moderní bytová jednotka Straškov

  Moderní bytová jednotka Straškov

  Moderní bytová jednotka Straškov, která se skládá z 2 bytových domů je kompletně vymalovaná barvami HET z Colorway Roudnice nad Labem.

  PNZ Olej na pracovní desky a nábytek

  PNZ Olej na pracovní desky a nábytek

  Prodyšný, vlhkost regulující nátěr, pronikající hluboko do ošetřované plochy. Poskytuje povrchu dřeva dokonalou ochranu, odpuzuje vodu a nečistoty. Testován dle EN 1186 – stanovení celkové migrace prvků a je vhodný pro použití na styk s potravinami.

  V Colorway Barvy & Laky Roudnice sezóna již začala, otevřeno 7 dní v týdnu!

  V Colorway Barvy & Laky Roudnice sezóna již začala, otevřeno 7 dní v týdnu!

  V Colorway Barvy & Laky Roudnice sezóna již začala, otevřeno 7 dní v týdnu! Široký sortiment barev, laků, lazur a dalšího příslušenství. Výhradní prodejce značek HET, Dulux, Stachema, Osmo, Storch a dalších. Mícháme interiérové, fasádní barvy, lazury, omítky, autolaky, vše na co si vzpomenete. Budeme se těšit na Vaší návstěvu.

  Debbex Rychleschnoucí PU lepidlo Turbo Speed

  Debbex Rychleschnoucí PU lepidlo Turbo Speed

  Vysoce kvalitní a víceúčelové PU lepidlo. Speciálně vyvinuto pro rychlé lepení s počátkem tuhnutí již po 60 sekundách. Lepidlo má výbornou přilnavost na většinu stavebních podkladů – beton, omítku, zdivo, dřevo, polystyren, neměkčené PVC apod. Slouží pro lepení EPS a XPS desek, sádrokartonů, dřevěných prvků, OSB desek, dekorativních prvků, parapetů a vnitřních příček.

  Vlastnosti

  rychle vytvrzující

  počátek tuhnutí po 60 sekundách

  možnost korekce do 2 minut

  kvalitní struktura

  po vytvrzení je objemově stálá

  vysoká přilnavost a lepivost k různým stavebním podkladům

  Již za 52 dní, otevíráme nejmodernější prodejnu barev a laků v České Republice

  Již za 52 dní, otevíráme nejmodernější prodejnu barev a laků v České Republice

  Prodejna se bude nacházet v Roudnici nad Labem v sídle naší společnosti. Samozřejmostí nové profi prodejny bude 100% servis zákazníkovi, dobrá káva a rozšíření stávajícího sortimentu. Na 600m2 prodejní plochy Vám nabídneme ucelený sortiment barev, laků, fasádních barev, omítek, autolaků a příslušenství. Náš 400 m2 sklad bude zásobištěm nátěrových hmot pro široké okolí a žádný sebevětší projekt nebude pro nás problém vyřešit. Těšíme se na Vaší návstěvu, tým Colorway.

  Ocenění autorizovaného obchodu HET

  Ocenění autorizovaného obchodu HET

  Po čtvrté za sebou jsme získali prestižní ocenění od českého výrobce nátěrových hmot a stavební chemie HET - autorizovaný E-shop. Získání certifikátu je podmíněné zaskladněností a vysokou obrátkovostí veškerého zboží od výrobce HET a jako jediný certifikovaný E-shop zasíláme kompletní sortiment výrobce včetně tónovaných barev, omítek, lazur i s možností vyzvednutí na jedné z našich čtyřech kamenných prodejen.

  Tónovací centrum 2021

  Tónovací centrum 2021

  Naši věrní zákazníci, máme tu nový rok 2022 do kterého jsme vstoupili plní energie a předsevzetí, tak jako v loňském roce. Již druhým rokem se naše pobočka Colorway Roudnice nad Labem a celý její tým účastnil soutěže o tónovací centrum roku 2021, kterou vyhlašuje společnost HET. V čele celého týmu stojí Pan Barva, velice ambiciózní, cílevědomý a hlavně soupeřivý člověk. I přes nelehké okolnosti loňského roku 2021 dokázal Pan Barva se svým týmem opakovat a obhájit loňské vítězství a nenechat se zahanbit konkurencí. Překonali jsme 148 míchacích center a tím jsme získali ocenění tónovací centrum roku 2021. Pro Vaší představu, mluvíme o množství přibližně 3 kamionů natónovaného zboží, což odpovídá cca 100 paletám, nebo 55 tunám barev. Společnost HET nám dodává kvalitní, dobře míchatelné barvy, s kterými jsme schopní ustát nátlak konkurence a Vám dopřát kvalitní zboží za přijatelné peníze. Tímto děkujeme všem a našim zákazníkům, kteří si nechali namíchat barvy HET a vložili svoji důvěru Panu Barvovi. Díky Vám jsou naše dny barevnější a Vaše srdce spokojenější. Krásný nový rok plný úspechů Vám přeje Pan Barva a jeho tým Colorway.

  Přestřikové bezbarvé laky pro Autolak

  Přestřikové bezbarvé laky pro Autolak

  DeBeer bezbarvý přestřikový autolak SET lak + tužidlo + ředidlo: zasíláme v separátních kelímkách s přesně naměřeným poměrem barvy + tužidla + ředidla.

  Polyuretanový základ PROHET Primer PUR S2700 6 kg + 0,75kg tužidlo SET

  Polyuretanový základ PROHET Primer PUR S2700 6 kg + 0,75kg tužidlo SET

  VYSOCE KVALITNÍ ZÁKLADNÍ POLYURETANOVÁ ANTIKOROZNÍ 2K BARVA NA KOV - pro základní venkovní i vnitřní nátěry železných a neželezných kovů (pozink, měď, hliník apod.). Je určena zejména k nátěrům ocelových konstrukcí, zemědělské, manipulační, dopravní a skladové techniky, klempířských prvků, stožárů, střešních plechů, přepravních a skladových kontejnerů apod.

  Profi centrum Roudnice nad Labem

  Profi centrum Roudnice nad Labem

  Cca za půl roku se stěhujeme do nového moderního Profi centra v Roudnici nad Labem o prodejní ploše 600m2 a největším výběrem barev, laků a příslušenství v širokém okolí.

  HET Soldecol M RAL

  HET Soldecol M RAL

  HET Soldecol M - Vrchní syntetická antikorozní barva na kov a dřevo

  • ekonomické řešení průmyslových aplikací
  • výrobek vhodný pro ocelové, železné povrchy v interiéru a exteriéru
  • je vhodná pro středně agresivní korozní prostředí

  Ředidlo: S6006 (štětec, váleček), S6001 (stříkání NT), Stříkání VT (bez ředění)
  Orientační vydatnost: 6 – 7 m2 / kg
  Zasychání: na dotyk 4 h, přetírání 12 h
  Lesk: matná

  Realizace podlahy Epoxyban RAL7035

  Realizace podlahy Epoxyban RAL7035

  Realizace podlahy pomocí barvy Epoxyban RAL7035 v areálu výrobní firmy v Roudnici nad Labem. Práce a finální nátěr provedla firma Orange Building, Pan Pelc tel. kontakt: +420777103138.

  Horkovzdušná pistole FURNO 750

  Horkovzdušná pistole FURNO 750

  Elektronická horkovzdušná pistole, která se řadí již mezi profesionální modely s rgonomickým a kompaktním designem.

  Bio Repel chytrá houba proti plísním na zdivo a omítky

  Bio Repel chytrá houba proti plísním na zdivo a omítky

  Používáním BIOREPEL®u je možné zabránit zdravotním rizikům, které plísně v obytných prostorách vytvářejí. Plísně vystřelují do ovzduší miliony až miliardy spór, které mohou způsobovat zdravotní potíže – alergie, dýchací potíže, záněty očí, vyrážky. Při svém růstu a v důsledku svého metabolismu uvolňují do okolí ketony, aldehydy, étery a další. Ty mohou alergizovat, způsobovat bolest hlavy, únavu, záněty průdušek a spojivek, plicní mycetomy a mykotoxikózy, exogenní alergické alveolitidy, otomykózy, gastroenterotoxikózy.

  Würth LEPICÍ TĚSNICÍ HMOTA GLASKLAR 290ml

  Würth LEPICÍ TĚSNICÍ HMOTA GLASKLAR 290ml

  Univerzální, elastická stavební lepicí a těsnicí hmota, čirá jako sklo

   • Obsah: 290 ml
   • Chemická báze: Polymer upravený silanem
   • Barva: Transparentní
   • Hustota: 1,06 g/cm³
   • Pach/vůně: Slabý zápach
   • Min. čas tvoření škraloupu: 10 min
   • Podmínky pro čas tvoření škraloupu: při 23°C a relativní vlhkosti 50%
   • Rychlost úplného vytvrzení / podmínky: 2 mm/d / 23°C a 50% relativní vlhkost vzduchu
  Autolaky ve spreji v odstínech RAL

  Autolaky ve spreji v odstínech RAL

  Autolaky ve spreji a do pistole v odstínech RAL.

  Využití například: Průmyslové stroje, bagry, traktory, kamiony, motorky, osobní automobily

  Hitachi, DAF, Iveco, Komatsu, John Deere, Catepillar, JCB..

  Výrobek OSMO TOP OLEJ

  Výrobek OSMO TOP OLEJ

   splňuje stanovené hodnoty celkové migrace z materiálu, podle které se posuzuje zdravotní nezávadnost (bezpečnost) materiálu určeného pro styk s potravinami.

  • NEZÁVADNÝ PRO POTRAVINY
  • ODOLNÝ VŮČI CHEMIKÁLIÍM POUŽÍVANÝCH
  • DOMÁCNOSTI
  • ODOLNÝ VŮČI SKVRNÁM
  • ODPUZUJE VODU A ODOLNÝ VŮČI ODĚRU
  • NEZÁVADNÝ PRO LIDI, ZVÍŘATA A ROSTLINY
  Het Soldecol lazura Forte v odstínech RAL

  Het Soldecol lazura Forte v odstínech RAL

  PROFESIONÁLNÍ STŘEDNĚVRSTVÁ ROZPOUŠTĚDLOVÁ LAZURA NA DŘEVO - alkydová lazura profesionální kvality pro ochranné a dekorativní nátěry dřevěných povrchů. Lazura je ošetřena účinnými fungicidními a algicidními přípravky a její nátěrový film tak lépe odolává houbám a řasám. Je vhodná k novým a obnovovacím nátěrům např. v interiéru - krovů, podhledů, dveří, židlí, stolů apod.; v exteriéru např. zahradního nábytku, plotů, palubek, pergol, chat, chalup atd.

  Xyladecor Extreme

  Xyladecor Extreme

  Xyladecor Extreme je profi prémiová středněvrstvá lazura na vodní bázi odolná vůči extrémním povětrnostním podmínkám a biokorozi.

  PNZ Vosk na nábytek (PNZ – MÖBEL – WACHS)

  PNZ Vosk na nábytek (PNZ – MÖBEL – WACHS)

  Má difuzní schopnost, působí antistaticky a chrání před vlhkostí. Přirozeným způsobem ošetřuje a chrání dřevo, chrání Váš nábytek a propůjčuje mu přirozenou krásu. V dlouhodobém časovém úseku nahrazuje veškeré leštěnky a na povrchu nezůstávají otisky prstů.

  Zaměstnanec měsíce

  Zaměstnanec měsíce

  Zaměstnancem měsíce březen se stává Jaroslav Výrut. Pan Barva prohlásil: i zázraky se někdy stanou. Děkujeme za skvěle odvedenou práci.

  San Marco Marcopolo 1l Skladem!

  MARCOPOLO je interiérový nátěr s kovovým efektem. Hrubý povrch, který zanechává, vytváří v spolupráci se světlem nápadný zářiví odlesk Jeho aplikace je jednoduchá a relativně rychlá. Výsledný efekt záleží především od použité fantazie a techniky dekoratéra.

  OSMO zahradní & fasádní barva!

  Venkovním povětrnostním podmínkám a UV- záření odolný krycí nátěr na dřevo pro venkovní použití. Osmo Zahradní a fasádní barva je prodyšná a odolná vůči vodě. Uschlý nátěr je nezávadný pro lidi, zvířata a rostliny.

  Zaměstnanec měsíce

  Zaměstnanec měsíce

  Zaměstnancem měsíce Únor se stává Jakub Novotný z pobočky Mělník, Bezručova 720, 276 01. Děkujeme mu za jeho píli a odhodlání, které nás posouvá dál. Pan Barva s kolektivem.

  Red Devil ONETIME šlehaný tmel skladem!

  Red Devil ONETIME šlehaný tmel skladem!

  ONETIME šlehaný tmel je jedinečný velmi jemný tmel v konzistenci šlehačky, určený k okamžitému použití bez nutnosti následného broušení.

  S radostí Vám oznamujeme, že již za necelý rok, přesně 1.2. 2022 otevíráme nejlepší a nejmodernější prodejnu specializovanou na prodej barev, laků a příslušenství v ČR.

  S radostí Vám oznamujeme, že již za necelý rok, přesně 1.2. 2022 otevíráme nejlepší a nejmodernější prodejnu specializovanou na prodej barev, laků a příslušenství v ČR.

  S radostí Vám oznamujeme, že již za necelý rok, přesně 1.2. 2022 otevíráme nejlepší a nejmodernější prodejnu specializovanou na prodej barev, laků a příslušenství v ČR. Prodejna se bude nacházet v Roudnici nad Labem a bude centrálou pro již fungující pobočky Colorway a E-shop.

  OSMO Tvrdý voskový olej protiskluzový skladem

  OSMO Tvrdý voskový olej protiskluzový skladem.

  Speciální výrobek k úpravě dřevěných podlah a dřevěných schodů, u kterých je vyžadována zvýšená bezpečnost proti uklouznutí.

  Jediný E-shop v ČR, který míchá barvy DULUX

  Jediný E-shop v ČR, který míchá barvy DULUX

  Vážení zákazníci,

   
  s radostí Vám chceme oznámit, že naše tónovací centrum je tady pro Vás nyní 24h, 7 dní v týdnu.
   
  Objednané barvy expedujeme max do 24 h od objednání (v pracovní den).
   
  Mícháme kompletní sortiment světové značky DULUX do vzorkovnice ACOMIX, RAL a WOOD CARE, které jsou opravdu věrohodně vyobrazené na našich stránkách.
   
  Veškeré nabízené zboží máme skladem ve všech velikostních variantách. Nebojte se svěřit do rukou profesionálů s mnohaletou osobní zkušeností.
   
  HotLine 602 866 247 - 24 h denně.

  Osmo TOP Olej skladem ve všech odstínech

  Osmo TOP Olej skladem ve všech odstínech

  TOP OLEJ

  Nátěr s kombinací oleje a vosku – speciálně vyvinutý k úpravě povrchu nábytku a pracovních (kuchyňských) desek ze dřeva!

  Bezbarvý nebo transparentní, hedvábně matný, k použití uvnitř

  Obzvláště se doporučuje pro plochy nábytku a pracovní (kuchyňské) desky ze dřeva

  Top Olej učiní povrch dřeva odolným vůči skvrnám a chemikáliím používaným v domácnosti.

  Produkt je odolný vůči slinám a potu, je certifikovaný pro styk s potravinami. Vhodný i na dětské hračky.

  Počet nátěrů: U dřeva bez povrchové úpravy dva nátěry, v případě renovace stačí zpravidla jeden nátěr na očištěný povrch – bez obrušování!

  Velikosti balení : 0,5 l

  1 litr stačí při jednom nátěru na cca 24 m2

  Barvy San Marco

  Barvy San Marco

  Vážení zákazníci, připravujeme pro Vás sekci luxusní dekorační barvy a stěrky od italského výrobce San Marco.

  San Marco je společnost zaměřená na dekorační omítky jako benátský štuk, travertino (marmo antico), marmorino, stěrky se vzhledem betonu a mnoho dalších.

  Tónovací centrum 2020

  Tónovací centrum 2020

  Naši věrní zákazníci, máme tu nový rok 2021 do kterého jsme vstoupili plní energie a předsevzetí, tak jako v loňském roce. Již druhým rokem se naše pobočka Colorway Roudnice nad Labem a celý její tým účastnil soutěže o tónovací centrum roku 2020, kterou vyhlašuje společnost HET. V čele celého týmu stojí Pan Barva, velice ambiciózní, cílevědomý a hlavně soupeřivý člověk. I přes nelehké okolnosti loňského roku 2020 dokázal Pan Barva se svým týmem opakovat a obhájit loňské vítězství a nenechat se zahanbit konkurencí. Překonali jsme 148 míchacích center a tím jsme získali ocenění tónovací centrum roku 2020. Pro Vaší představu, mluvíme o množství přibližně 3 kamionů natónovaného zboží, což odpovídá cca 100 paletám, nebo 55 tunám barev. Společnost HET nám dodává kvalitní, dobře míchatelné barvy, s kterými jsme schopní ustát nátlak konkurence a Vám dopřát kvalitní zboží za přijatelné peníze. Tímto děkujeme všem a našim zákazníkům, kteří si nechali namíchat barvy HET a vložili svoji důvěru Panu Barvovi. Díky Vám jsou naše dny barevnější a Vaše srdce spokojenější. Krásný nový rok plný úspechů Vám přeje Pan Barva a jeho tým Colorway.

  Obhájili jsme certifikát kvality

  Obhájili jsme certifikát kvality

  Do roku 2021 vstupujeme s obhajobou ceny kvality. ''Autorizovaný E-shop 2021'' od společnosti HET. Jsme jediní ze tří certifikovaných prodejců, kteří obhajují certifikát a zároveň jsme opět největším maloobchodním odběratelem firmy HET. Děkujeme Všem našim váženým zákazníkům za projevení důvery a nákupu z našeho E-shopu a 5 kamenných prodejen.

  Nový majitel, lepší služby

  Nový majitel, lepší služby

  1.11. 2019 byl E-Shop Levne-Barvy.cz začleněn do sítě prodejen Colorway Barvy & Laky, největšího nezávislého maloobchodního odběratele firmy Akzo Nobel v ČR zastupující značky Dulux, Xyladecor, Luxol, Hammerite, Frontal. Disponujeme pěti kamennými prodejnami a zkušenostmi v oboru trvajících přes 22 let. Náš hlavní cíl je spokojený zákazník. 

  Obhájili jsme certifikát kvality

  Obhájili jsme certifikát kvality

  Do roku 2020 vstupujeme s obhajobou ceny kvality. ''Autorizovaný E-shop 2020'' od společnosti HET. Jeden z dalších úspěchů naší firmy je vítězství v prestižní soutěži tónovací centrum roku, kde naše pobočka v Roudnici nad Labem překonala 142 tónovacích center v objemu tónování za rok 2019 v Čechách na Moravě a Slezsku. 

  Internetový obchod získal prestižní certifikát HET

  Internetový obchod získal prestižní certifikát HET

  Levné-barvy.cz získaly, jako jeden z prvních e-shopů na tuzemském trhu, prestižní certifikát autorizace HET. Ten je udělován kvalitním obchodům, které splní přísné požadavky výrobce nátěrových hmot, společnosti HET. Jaké podmínky jsme museli splnit?