Jsme mladý dynamický tým.

Pobočka Colorway Mělník

Společnost Colorway Barvy & Laky se zaměřuje na nejnovější trendy a inovace v oboru barev a laků - jak barvy pro interiér, fasády, dřevo, kov, podlahy ale i spreje, aplikační techniky a jiné povrchy. V sortimentu najdete nářadí, ředidla tmely atd.. Vše z naší nabídky je ověřeno dlouholetou praxí. Barvy dodáváme po celé České Republice.

Z naší nabídky májí největší zastoupení barvy od společnosti HET, která se stala hlavním dodavatelem a ročně od daného dodavatele nakoupíme 400 tisíc kg barev se skvělými recenzemi od našich spokojených zákazníků. Každoročně našim zákazníkům ušetříme díky efektivitě, škále barev a profesionalitě čas a jejich peníze.

Zakládáme si na spokojenosti našich zákazníků, kterým poskytujeme servis, odborné konzultace, řešení na míru a hlavně vyhodnocení ekonomického přínosu doporučených produktů. Našim cílem je poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby v odvětví barev.

Historie firmy 

Příběh Pana Barvy :

Celý příběh začal u mého bratra Jaroslava, který jako první v roce 1991 začal dovážet první barvy do Československa. Jako malý kluk „Pan Barva“ jsem každý svůj volný čas, trávil na brigádách u bratra. On byl ten, který mi dal základ, lásku a celkový pohled na barvy a obchod jako takový. Tato práce se stala mým koníčkem, vášní a chtíčem. 

To mi vnuklo myšlenku a v roce 1998 jsem se osamostatnil, též jsem otevřel svou první pobočku v Roudnici nad Labem. I přesto, že začátky nebyly jednoduché, v krátké době se mi podařilo prosadit na trhu barev, obhájit stálost dodavatelů HET, DULUX … a kvalitu práce, která nesla spousty spokojených zákazníků. To byl motor, který mě poháněl dál k tomu, abych se dále rozvíjel. Uteklo dlouhých těžkých 10 let a zjistil jsem, že bude dobré se posunout. V roce 2008 jsem zaměstnal svého prvního zaměstnance. Dál jsem pokračoval v hlavní spolupráci s firmou HET, která je naším hlavním dodavatelem barev a naše pobočky jedním z největších jejich prodejců. Vše se ustálilo a v tu chvíli jsem byl připravený na další projekty. Otevřel jsem v roce 2012 pobočku ve Štětí, chvíli na to v Litoměřicích. Další impuls k tomu, abych rozšířil svůj obchodní tým a tvořit stabilní firmu s profesionálním obchodním zastoupením na pobočkách. Zákazníci přibývali, rozšiřovali jsme potřeby zákazníků a začali oslovovat další dodavatele. Po 7 letech 1.10. 2019 jsme se stali tónovacím centrem roku 2019 a ve stejném roce jsem převzal svého největšího zákazníka E - Shop Levné-barvy.cz a jeho kamenný obchod na Mělníku. Rozhodnutí to nebylo jednoduché, ale jsme hráči s cílem. Ocenění Tónovací centrum roku jsme obhájili i v roce 2020, který nebyl pro mnohé z nás vůbec lehký. Musím přiznat, že ani pro nás. V tomto roce se ukázala 23 letá dřina, kterou jsme věnoval pobočkám a týmu. Profesionální přístup 9 zaměstnanců, kteří tvoří stabilní, odborný a dynamický tým vše zvládl na jedničku. Nic nás nezastavilo v tom, abychom tu byli pro Vás 7 dní v týdnu 12 hodin denně. 

1.5. 2022 jsme po dlouhých 4 letech příprav zrealizovali projekt Proficentra. 

Spokojenost našich zákazníků je pro mě největší úspěch, který si jako majitel můžu přát. 

Barvy jsou můj život, můj koníček, a proto barvy mícháme s láskou a profesionální přístupem.  

Pan Barva