Jsme ryze český internetový obchod s barvami a laky.

V sortimentu máme přes 3000 různých druhů, velikostí a odstínů klasických i profesionálních produktů. Zákazníci si objednané zboží mohou vyzvednout na naší prodejně na Mělníku, nebo na našich výdejních místech. Většinu zboží držíme skladem a proto jej můžeme co nejrychleji odeslat našim zákazníkům. Mezi ně patří nejen domácí kutilové, řemeslníci, ale i velké stavební, strojírenské a truhlářské firmy. 

Dokážeme nabídnout nejlepší ceny na trhu.

Internetový obchod Levné-barvy.cz společnost KN Color s.r.o. provozuje od roku 2011. Za tuto dobu jsme si vytvořili pevné vztahy s nejvýznamnějšími výrobci barev a laků jako jsou české HET a ROKOSPOL, nebo zahraniční Akzo Nobel (Dulux, Luxol, Hammerite..) Díky těmto vztahům jsme schopni našim zákazníkům nabídnout výborné ceny a poradenství při aplikování našeho zboží. 

Spolupracujeme s řemeslníky i velkými stavebními a strojírenskými firmami.

V současné době klademe důraz na naskladnění většiny produktů, rozšiřování našich výdejních míst a zkvalitňování většiny služeb. 

Realizujeme průmyslové podlahy na klíč

Ve spolupráci s firmou Rokospol a.s. realizujeme epoxidové nátěry průmyslových podlah NA KLÍČ! Naše nátěry mají špičkové vlastnosti a můžeme je zákazníkům nabídnout za velmi solidní ceny. Pokud byste chtěli renovovat svou stávající podlahu a prodloužit jí tak životnost a estetický dojem o několik desítel let, neváhejte nás kontaktovat. Naše řešení je vhodné i na zcela nové betonové podlahy.

KN Color s.r.o.

Rokycanova 368
411 17 Libochovice
IČ: 05364671
+420 773 604 012
info@kncolor.cz

CERTIFIKÁTY