Nejširší výběr, nejlepší ceny

U nás na prodejně naleznete široký sortiment od více než desítky výrobců. Jsme jedním z největších prodejců barev HET a Dulux. Na počkání dokážeme namíchat více než 10.000 odstínů za velmi přijatelnou cenu. Barvy si můžete pohodlně objednat přes internet a vyzvednout. Barvy a laky jsou za nejlepší ceny na tuzemském trhu. 

 

Míchání barev na počkání

Na prodejně máme k dispozici moderní míchací zařízení HET a DULUX. Během pár minut dokážeme namíchat jeden z 10.000 odstínů vnitřních či venkovních barev. Na zařízení DULUX mícháme také syntetické barvy. Kontaktujte a my Vám ihned sdělíme cenu za požadovaný odstín.

Široký doplňkový sortiment

Na prodejně lze zakoupit široké spektrum malířského nářadí ve špičkové kvalitě značek Storch a Kana. Dále nabízíme pracovní rukavice, brusné papíry, tmely a lepidla Den Braven a mnoho dalšího. Velmi oblíbené jsou také spreje dle vzorníku RAL Tech-Aerosol. 

Individální ceny a poradenství

V případě větších odběrů získáte na všechny produkty slevy. Dokážeme nabídnout velmi výhodné ceny, poptejte nás a uvidíte. Navíc jsme profesionálové, dokážeme poradit.

Otevírací doba a kontakt

Pondělí - Pátek 7:00 - 17:00
Sobota 8:00 - 12:00
Neděle po domluvě
Vedoucí provozorvny: Jakub Novotný
+ 420 773 604 012
info@kncolor.cz